Stoically ارائه اخبار به آستان خود را

آن است که نزدیک به نیم گذشته شش صبح و بسیاری از درهای بسته با ساکنان هنوز هم فر در تخت خود را.

مسلح با یک ماسک و یک دست sanitiser, 31 سال M. Marimuthu پشته در روزنامه ها و فشرده گذشته هر خیابان از Arumbakkam توزیع روزنامه ها در یک لحظه.

“این من بوده است روال پس من 16. من به یاد داشته باشید مصرف بیش از چند روز مرخصی در 15 سال گذشته. من نمی آن را به عنوان فقط یک دنیوی حرفه ای اما به عنوان یک خدمات فروتن نگه می دارد که ساکنان آگاه از آنچه اتفاق می افتد در اطراف آنها در جهان است. این است که چرا من به ادامه کار حتی در حال حاضر در یک بحران” او می گوید.

در زمانی که مردم تمایلی به سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود را, روزنامه, تحویل پسران بی سر و صدا در مورد روال روز به روز با وجود این مستند شامل گسترش COVID-19.

N. Karunanidhi, 52, یک روزنامه, عامل, می گوید او تضمین می کند که کارکنان خود را پوشیدن ماسک و سفر با دست sanitisers.

شصت و هشت سال P. Chakaravarthy recollects که تنها زمان او ارائه مقاله بود که سیل آمار شهرستان در سال 2015. “کارکنان من و تحویل روزنامه ها در آنا نگر. ما عصبی هستند. اما ما ادامه خواهد داد برای انجام کار ما است. این سهم کوچک به جامعه در چنین دوران دشوار” او می گوید.

اما وجود دارد برخی از ساکنان که امتناع از دریافت روزنامه ها به خاطر ترس از ابتلا به ویروس. R. Balaji روزنامه فروشنده در T. نگر می گوید: در بسیاری از مجتمع های آپارتمانی صاحبان اجازه روزنامه پسران به محل وارد کنید. “ما در حال ترک گفته این روزنامه با امنیت در دروازه. کسانی که در خانه های فردی درخواست ما برای شستن دست ما و اعمال sanitisers و سپس وارد کنید. بودند موارد وجود دارد که در آن مردم حتی نمی خواهید به لمس, روزنامه,” او می گوید.

اما برای کسانی که می خواهند آن را, این مردان می گویند آنها را وحی با کار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید