استوکس برای تست مهارت های مجازی در Esports GP

انگلستان همه طفیلی بن استوکس را تجارت خود را cricketing دنده برای برخی از سرگرم کننده مجازی هنگامی که او در رقابت فرمول یک Esports این مسابقه روز شنبه (5 آوریل).

با F1 فصل متاثر از همه گیری این ورزش در حال برنامه ریزی برای اجرای مجازی نژادها در برنامه ریزی تعطیلات آخر هفته مسابقه که لغو شده اند با پارسه مشاهیر و رانندگان F1 شرکت..

اولین مسابقه برگزار شد در مارس 22, روز, بحرین GP قرار بود برگزار شد.

دور دوم را ببینید فعلی فرمول 1 راننده چارلز Leclerc, Alex Albon جورج راسل Lando نوریس و نیکلاس Latifi ،

F1 پنجگانه خواهد پیوست راننده سابق جانی هربرت که به پایان رسید 13th در افتتاحیه مسابقه در بحرین و همچنین به عنوان یک میزبان از دیگر ستاره ها از جمله استوکس با نام مجموعه اعلام می شود در روزهای آینده.

آخر این هفته مجازی جایزه بزرگ دوم در جدید F1 Esports مجازی جایزه بزرگ سری می دهد که طرفداران این شانس را به تماشای فرمول 1 مسابقه عملا با وجود این مستند با توجه به COVID-19.

مسابقه برگزار خواهد شد در آلبرت پارک مسیر به طور سنتی استفاده می شود برای استرالیا جایزه بزرگ در آخر هفته در اصل برنامه ریزی شده برای هانوی مراسم تحلیف خیابان مسابقه مدار در ویتنام است.

ویتنام مدار است که در حال حاضر در دسترس نیست در 2019 رسمی F1 تصویری بازی تا رانندگان را نشان می دهد مهارت های خود را در آلبرت پارک مدار.

رانندگان را به پیوستن به مسابقه از راه دور با یک میزبان, پخش زنده از Venturebeat Esports عرصه از (00.30 IST دوشنبه).

پخش خواهد شد که در دسترس رسمی فرمول 1 YouTube, حرکت یا کشش ناگهانی و Facebook کانال آغاز خواهد شد در 00.30 IST (دوشنبه) در انتظار اجرا برای 1 ساعت و 30 دقیقه با یک دوره مقدماتی که در آن موقعیت های شبکه تعیین می شود بر اساس رانندگان سریع ترین زمان دامان و پس از 28 دامان نژاد.

با توجه به طیف گسترده ای از بازی های سطح مهارت در میان رانندگان تنظیمات بازی خواهد شد پیکربندی شده در چنین راهی برای تشویق رقابتی و سرگرم کننده مسابقه.

این شامل در حال اجرا در برابر عملکرد ماشین با ثابت نصب setups کاهش آسیب به خودرو و اختیاری ترمز ضد قفل و کنترل کشش برای کسانی که کمتر با این بازی آشنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید