توقف mudslinging معاون سانتی متر می گوید Naidu

TDP جمهور N. Chandrababu Naidu نا امید در “موفقیت باور نکردنی” از YSRCP دولت در یک سال گذشته معاون وزیر و وزیر مالیات غیر مستقیم K. Narayana Swamy گفته است.

پرداختن رسانه ها در GD Nellore پس از افتتاح یک Rythu Bharosa Kendram (RBK) گفت: اگر آقای Naidu بود واقعا علاقه مند به رفاه مردم است و بايد متوقف mudslinging و آمد برای یک بحث عمومی با پیشنهادات سازنده.

“در زمانی که وزیر در حال ساخت تلاش بی امان برای بالا بردن همه بخش ها از مردم با تمرکز بر آموزش و پرورش و بهداشت عمومی آقای Naidu را cenacolo است politicising هر طرح در نظر گرفته شده برای عموم خوب است”.

‘وعده برآورده’

رئیس جمهوری علاوه بر مقابله با COVID-19 بحران به طور موثر تضمین کرده اجرای وعده های داده شده به مردم است. “نه در تک طرح شده است shelved” وزیر گفت.

TDP سعی کرده بود خود را به بدگویی دولت در مسائلی مانند Vizag نشت گاز COVID-19 اقدامات و کشاورزان مشکلات آقای Narayana Swamy ادعا. “اما وزیر با موفقیت پنجه تمام مسائل و برنده تشویق از همه بخش ها,” او اضافه شده است.

با اشاره به معرفی متوسط انگلیسی در مدارس دولتی گفت: “زمانی که تقریبا تمام والدین و دانش آموزان در آن نفع TDP رهبران در حال تلاش برای فرضا روند.”

سیاست مالیات غیر مستقیم

او گفت که آقای Naidu پخش شد باطل در سیاست مالیات غیر مستقیم با هدف اجرای مجموع ممنوعیت در مراحل.

“مشروب مصرف کرده به شدت کاهش یافته است. قانون اساسی ویژه اجرای اداره جوخه به بررسی قاچاق مشروب تجارت قابل مشاهده گام برای پایان دادن به شر است. این یک راز است که اکثریت مشروب مغازه ها و ID مشروب غارها هستند که توسط TDP کادر” وزیر گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>