پکن خواست ایالات متحده برای جلوگیری از “بی دلیل سرکوب هواوی و شرکت های چینی” پس از خبر داد جدید صادرات کنترل برای محدود کردن غول فن آوری دسترسی به تکنولوژی نیمه هادی.

آخرین محدودیت در جهان و دومین تولید کننده گوشی های هوشمند است که در مرکز ایالات متحده جاسوسی اتهامات جدید تنش ها در ایالات متحده و چین جنگ جهانی فن آوری كردند.

“دولت چین خواهد شد بصورتی پایدار و محکم حمایت از شرکت های چینی’ مشروع و قانونی حقوق و منافع” وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت شنبه. “ما مصرانه از طرف ایالات متحده بلافاصله پس از توقف آن غیر منطقی سرکوب هواوی و شرکت های چینی.”

وزارت گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات دولت است “نابود جهانی تولید و تامین و زنجیره ارزش”.

وزارت تجارت ایالات متحده در روز جمعه گفت: کنترل خواهد “دقت و استراتژیک هدف Huawei خرید نیمه هادی ها هستند که محصول مستقیم از برخی ایالات متحده آمریکا نرم افزار و فن آوری است.”

 

تلاش های جاسوسی

مقامات آمریکایی بارها متهم به فن آوری های چینی غول سرقت آمریکایی اسرار تجاری و کمک به چین را به جاسوسی و تلاش و ramping تا تنش با رقیب ابرقدرت در حالی که هر دو طرف درگیر در یک آستین نهفته تجارت جنگ است.

به عنوان یک نتیجه, Huawei به طور فزاینده ای متکی به داخل کشور تولید, تکنولوژی, اما آخرین قوانین نیز ممنوعیت شرکت های خارجی که با استفاده از فن آوری در ایالات متحده از حمل و نقل نیمه هادی ها برای Huawei بدون آمریکا اجازه.

محدودیت های جدید را قطع Huawei دسترسی به یکی از عمده تامین کنندگان تایوانی chipmaker TSMC که همچنین تولید تراشه برای اپل و دیگر شرکت فنی.

ایالات متحده در سال گذشته ممنوع Huawei با استفاده از ایالات متحده-تولید نیمه هادی ها در محصولات خود را.

چین تهدید کرده است که اقدامات تلافی جویانه علیه آمریکا برای حرکت از جمله اعمال محدودیت در عمده شرکت های ایالات متحده و قرار دادن آنها در یک “غیر قابل اعتماد entity list” با توجه به جهانی بار گزارش. ایالات متحده با تکنولوژی غول های اپل, سیسکو, کوالکام و planemaker بوئینگ در میان شرکت هایی که ممکن است هدف این گزارش گفت:.

 

ایالات متحده-روابط چین دوباره بر روی صخره ها با واشنگتن و پکن تجارت barbs بیش از ریشه های COVID-19 بیماری همه گیر.

طی هفته گذشته چین نیز تهدید به اقدامات تلافی جویانه علیه آمریکا برای محدود کردن ویزای اقامت حدود خبرنگاران چینی و برای چندین پرونده های حقوقی ثبت شده توسط نمایندگان کنگره آمریکا در برابر چین برای coronavirus بیماری همه گیر.

هواوی هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی