هنرمند Manoj Mathasseril نقاشی فرفری دسته هایی از یک ابر بر روی کاغذ سفید. آسمان قرمز عمیق ترکیبی از burnt sienna و قرمز مایل به زرد. روز کلاس در چگونه به رنگ ابر و آسمان در یک سنتی کرالا دیواری. این کوچی-هنرمند مستقر در کانال یوتیوب هنر با Manoj Mathasseril شده است garnering بینندگان.

راه اندازی شد در طول مستند کانال است Manoj تلاش در ایجاد آگاهی در کرالا نقاشی های دیواری و کمک به هنرمندان مشتاق یادگیری تکنیک های اساسی. “نقاشی دیواری است که بهترین آموخته فیزیکی در کلاس درس. اما برای هنرمندانی که فقط از شروع این جلسات مفید خواهد بود می گوید:” Manoj.

او توضیح می دهد که مراحل و داستان صد ساله سبک نقاشی را به شیوه ای ساده و بینندگان از طریق پایه سکته مغزی و سایه. بیش از 21 قسمت کانال کردم تا 1.32 k اشتراک. Manoj خود را تشویق می کند بینندگان را به ارتباط برقرار کردن با او روشن شک و تردید و به اشتراک گذاری خود را با این نسخهها کار. “آنچه من در تلاش برای انجام دهید این است که به زمینه های تاریخی می گوید:” Manoj.

از زمان پیشین

آموخته نقاشی دیواری هنر از مدرسه هنر در کوچی Manoj می گوید: “کرالا نقاشی های دیواری منحصر به فرد جذابیت. بسیاری از نقاشی های دیواری در معابد کرالا انجام شد بین 15 و 19 قرن توسط unnamed هنرمندان می گوید:” Manoj. “ما از دست داده اند بسیاری از این آثار هنری در طول زمان به عنوان برخی از سازه ها برگزار شد که در آن بودند از بین رفته و یا فرسوده شده است. بسیاری از معبد مقامات انجام مرمت از نقاشی های دیواری ، جدا از ارزش هنری قدیمی نقاشی های دیواری نیز منعکس زندگی آن زمان” Manoj می گوید.

باستانی و سنتی نقاشی های دیواری انجام شد با استفاده از رنگ های طبیعی در آهک-گچ بری دیوار. نقاشی های دیواری استفاده می شود تنها پنج پایه رنگ — خاک سرخ قرمز اخرایی و زرد و سبز و سیاه و سفید — که ساخته شد با استفاده از مواد طبیعی مانند laterite زغال سنگ زنگار و برگ. برس ساخته شده بودند با استفاده از چمن و مو خوب در گوساله’ گوش. در طول زمان هنگامی که مصنوعی و رنگ و آمد هنرمندان شروع به انجام نقاشی های دیواری در اکریلیک روی بوم و یا کاغذ است.

Manoj ترجیح آب رنگ برای نقاشی های دیواری خود را به عنوان او احساس می کند اثر است که نزدیک به دنیای نقاشی دیواری. آهک شسته سخت هیئت مدیره با این نسخهها کار به عنوان یک بوم. اما برای کسانی که ترجیح می دهند مقاله Manoj توصیه صاف کاغذ سفید و یا با کیفیت بالا نمودار کاغذ. “آب رنگ است آسان تر medium; آن را ندارد شین از بنفش و اصلاحات هستند راحت تر به.”

بیش از زمان های دیواری جریان اصلی تبدیل شد. “بداهه در آمد. حتی رنگ آبی است که استفاده می شود در حال حاضر است که به طور سنتی انجام می شود می گوید:” Manoj. او تاکید می کند که نقاشی های دیواری نمی توان تسلط آنلاین; و آن طول می کشد سال تمرین و یادگیری است. “من آموزش فقط یک راهنمای نقاشی دیواری دوستداران و مبتدیان” Manoj می گوید.

این هنرمند همچنین زنده جلسه با پرسش و آ “وجود دارد که بسیار به بحث در مورد نقاشی های دیواری وجود دارد که مواد به اندازه کافی برای اجرای یک هزار قسمت” او امضا کردن.

Manoj کانال یوتیوب است https://www.youtube.com/channel/UCoownihC4m9Cb2IKygc3G_A

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی