مسائل روزمره و آسمانی

N. S. Harsha نمایشگاه اخیر زندگی ویژگی های آثار او از دو سال گذشته است که نشان می دهد گسترش پالت خود را منحصر به فرد ساخت و ساز از فضاهای تصویری و آگاهانه و پوسته پوسته شدن در اندازه از خود متمایز پانوراما نقاشی. Harsha آثار ادغام عناصر از زندگی روزمره در Mysuru که در آن او بزرگ شده و در حال حاضر زندگی می کند. “او می داند که خود را از شهر عقب — او می داند آنچه که سپیده دم به ارمغان می آورد و چه به انتظار در هر تغییر ساعت. وجود دارد یک رابطه شخصی با محیط اطراف خود مردم و کسانی که او عبور می کند-توسط تقریبا به صورت روزانه می گوید:” gallerist Shireen Gandhy در همراه نمایشگاه توجه داشته باشید.

هنرمند ماهرانه juxtaposes از خصیصه های ذاتی و فروع از زندگی روزانه در شهر خود با ماکروسکوپی جهان. خود را, رنگارنگ, بسیار, مجسمه, و تاسیسات را هم تشخیص عناصر از خود در دراز مدت عمل: تصاویر کیهان تکراری اشکال و ارقام مشخصه. Harsha آثار لادن با جزئیات باز کردن rewardingly — هنرمند را نشان می دهد “است آهسته کشف از خود از زندگی از نقشه و بیشتر از همه غنای نقاشی” متحده Gandhy. بینندگان مقابله با مجاورت زمینی و این جهانی هنرمند رسمی بررسی فضا و زمان و پوچ زندگی است.

زمینی و جهانی

Harsha به طور همزمان به تصویر می کشد microcosmic – دعوت از درون زل زل نگاه کردن از خودمان و ساختارهای اجتماعی و تلسکوپی از نظر جهان. هر دو دیدگاه باعث گنجینه ناشناخته از آنچه وجود دارد در درون و فراتر از آن ما است. در نقاشی ‘ارضی صعود’ دو کشاورزان قلاب فضا کاوشگر ویجر من است که در هم پیچیده به یک کدو تنبل ادم متملق و مرموز در حالی که آنها در تلاش برای صعود از شیب های تند. ‘در محل فرود از ویجر یک” ویژگی های صمیمی غرفه چای است که جذب مشتریان محلی و همچنین عنوانی فضاپیما است. در این نقاشی اشیاء خارجی ها و خارجی ها در لباس های اشغال همان فضا به عنوان یک گاو زایمان “شهادت به ظرفیت هند برای جذب تناقضات و حفظ یک حس تداوم” ایالات Girish Shahane را مشاهده روی دیوار. در عين خر زایمان در اینجا وجود دارد’, Harsha juxtaposes برداشت صحنه وضعیت yogic و زایمان الاغ با نقوش از فضانوردان و شفاف brushstrokes آشکار هستی. او پرهیاهو amalgamates خودسرانه روزمره از Mysuru با دمدمی مزاج سیاره فضایی.

کیهان این است که حتی برجسته تر در کار خود را ‘صعود یا نزول به واقعیت” است که در آن Harsha لایه پارچه یادآور همه جا تصویر از لباس های که قطع خارج از طبقه متوسط خانه های یک نردبان که نصب شده است به صورت افقی. این کار ارتباط برقرار تمایل برای جهت گیری همانگونه که در شکل کار و همچنین برای تعالی پیشنهاد شده توسط سیستم خورشیدی نقاشی روی پارچه. نه پا فیبر شیشه ای میمون اعمال حضور در گالری — آن را تا به ظاهر در جهان هستی در حالی که تجسم آن سقوط فاصله بین زمینی و آسمانی است.

فضا و زمان

Harsha می گوید: “رنگ مستقیم co-ارتباط با زمان و فضا است. به عنوان یک هنرمند من عاشق این ایده از رنگ. من به دنبال که در آن رنگ می رود.” از طریق درخواست رسمی این هنرمند با چالش های سنتی روایت سازه. رویای خود را-مانند بسیار از ویژگی های سست ترکیب فیگوراتیو نقاشی مینیاتور و نقاشی و تصاویر تحت تاثیر هنر پوستر و متن کتاب تصاویر. حتی به عنوان او کار می کند به طور معمول به تصویر کشیدن فعالیت ها به عنوان دیده می شود در نقاشی های مانند ‘در افتتاحیه بل’ است که با تمرکز بر labourers Harsha پذیرای ماهیت دوره ای از زمان از طریق تکرار و ارجاع به کیهانی. “اگر چه نشان می دهد این عنوان صحبت می کند تقریبی زمان Harsha است به همان اندازه دلچسب با طولانی duree کشف عمیق civilisational کیفیت در زندگی روزانه” Shahane استدلال می کند. این هنرمند می گوید: “وجود دارد برخی از تصاویر است که می آیند تا در نقاشی های من که از “اینجا” در Mysuru اما آنها تقویت صدا است که بشریت را از برخی از مکان خاص و زمان است.”

بزرگترین نقاشی بر روی صفحه نمایش یک لولای دولبه با عنوان ‘که تقسیم و اوراق قرضه’ ویژگی های هنرمند مشخصه صندلی های پلاستیکی قرار داده شده حتی در فواصل برای ایجاد یک شبکه مانند ساختار. هر فرد نشسته در صندلی نمایشگاه متفاوت طبایع لباسهای و حرکات. از طریق یک بازی تکرار و تفاوت Harsha گسیختن نمایان تقارن در فضای خود را. لولای دولبه همچنین ویژگی های هنرمند زیادی یاد برس سکته مغزی ارائه شود که جهان با ستاره ها و سیارات. بینندگان یادآوری می شود و بی نهایت و بی پایان چرخه زندگی و مرگ است که تضعیف اقتصادی-اجتماعی و فرهنگی واقعیت است که استوار بر خطی سازه از زمان و فضا است.

طنز و پوچی

در نقاشی های او Harsha طور پراکنده ارائه غریب و خارق العاده ارقام است. تصاویر او از جهان منجر به بیشتر از بیگانگی است که بیننده ممکن است در حالی که درگیر شدن با او کار می کند. Harsha آزمون ما درک و آشنا به حدی که ناشناخته ما را تحت تاثیر قرار راه بودن است. او نقاشی ‘A4ian زمان ریش آدرس های سیستم های قدرت. این کار ادای احترام به یک-4 اندازه کاغذ مترادف با مستندات و بوروکراسی. این کار ویژگی های یک صف از مردم به انتظارنشسته بودند تا به عنوان اگر برای یک Aadhar, کارت یا پاسپورت. مردم به تصویر کشیده متنوع و عجیب و غریب — Harsha به تصویر می کشد یک خر سر در بدن انسان یک زن با سه سر و آسمانی بودن در میان دیگران برجسته این سوال از هویت است که انتظار می رود آنها را به اثبات برسانند. صف meanders را در یک شیوه ای است که تشابه جریان رودخانه و همچنین برجسته روی بوم. این ارقام به تصویر کشیده و با یک درجه ای از تنوع مکرر سبک در Harsha را به عمل وادار فرآیندهای انجمن رایگان. این نیز دیده می شود در نقاشی, ‘زنجیره ای غارتگر که در آن “یک سری از سران و اشیاء است کنده از درجه اعتبار ساقط و محسوس روی بوم. فلسفی پرسش که متحرک ‘زنجیره ای غارتگر’ سایه افکنده این نمایشگاه به عنوان یک کل” توضیح می دهد که Shahane. Harsha هشدار ما به مفاهیم اتفاقی, شانس و fickleness که نه تنها حکومت جهان است اما نفوذ سیستم های که به ظاهر منظم و سر راست است. مداوم خود مراجع به جهان هستی مشاهده شود ممکن است به طور همزمان به عنوان یک خرابکارانه انتخاب به ما یادآوری از پوچی اجتماعی و تحولات سیاسی و اداری در چارچوب در نور از یک طرح بزرگتر از همه چیز است.

امروز آخرین روز برای N S Harsha | اخیر زندگی در Chemould پرسکات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>