رشته رقصندگان از Odisha به نوبه خود کارگران مزرعه در U. P.

در حال اجرا از قطار ویژه برای کارگران مهاجر است و نه حل مشکلات از تمام رشته کارگران است. سه رقصنده های حرفه ای از Odisha بودند که رشته بدون کار در اوتار پرادش با توجه به مستند تبدیل به کشاورزی و کارگری به پایان می رسد دیدار. آنها را نجات دادند Sabyasachi Mishra این Odia بازیگر است که کمک به مردم از دولت در پریشانی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

وسوسه جذاب قرارداد انجام در 45 مرحله نشان می دهد سه زن جوان مانده بود اوتار پرادش در ماه ژانویه است. آنها به سختی انجام می شود 10 تا 12 مرحله را نشان می دهد زمانی که این مستند در سراسر کشور به اجرا در آمد.

“من تو را دیدم من امیدوار بودن خرد. من تا به حال از خواب درآمد ₹1 لاخ در یک بروید و راه اندازی یک کسب و کار کوچک به عنوان ما به سختی به طور منظم و مرحله نشان می دهد در Odisha. برای چند روز [پس از مستند] ما موفق با هر آنچه که منابع ما بود. اما در ماه مارس ما شروع به احساس تنگنا” گفت: سونیتا Sahoo که تا به حال سمت چپ در پشت 13 ساله دختر با مادرش در Cuttack برای این کار.

Ms Sahoo آموزش دیده در رقص مدرن. او جوانتر همکاران انگشت کوچک Patra و انگشت کوچک Sahoo همچنین سال تجربه در انجام در توابع عمومی.

قرار داده تا در یک اقامت موقت در Sonughat منطقه در دئوریا منطقه اوتار پرادش آنها سعی کردند همه چیز را به بازگشت. اما آنها نمی تواند جمع اوری شجاعت به راه رفتن به عقب به Odisha مانند بسیاری از کارگران مهاجر. برای چند هفته خانواده خود را با ارسال آنها پول اما نه بیش از حد طولانی.

به عنوان وجوه خود را شروع به خشک کردن زنان به دنبال کار در یک مزرعه گندم.

“ما در حال پرداخت ₹60 برای برش یک katha (720 متر مربع) منطقه است. اگر ما می دانستم که دستمزد خیلی پایین ما نمی هر گونه گزینه است. به زودی پس از گندم در فصل برداشت بیش از ما تصمیم گرفتند به کار در زمینه برنج” به یاد می آورد خانم Sahoo که تا به حال هیچ تجربه قبلی از کار کشاورزی است.

زمانی که آنها شنیده ام آقای Mishra تلاش های نجات آنها نام او را در ناامیدی.

“داستان خود را تند و تلخ بود. زنان جوان تصمیم گرفتند به کار در زمینه برنج با وجود اینکه روت رقصنده. این نشان می دهد که عزم خود را به شناور باقی می ماند بدون به خطر انداختن کرامت است. من مرتب یک تاکسی برای آنها از Sonughat به پاندیت Deen Dayal Upadhyaya نگر که در آن آنها در زمان آموزش به Bhubaneswar,” بازیگر گفت.

پس از بازگشت در جولای 5, دو نفر از زنان تحت قرنطینه در کاتک در حالی که سومین بازگشت به انگول منطقه.

آقای میشرا که تا کنون به تنهایی نجات در حدود 8000 تا 10000 مهاجر کارگران گفت: “بیچاره کارگران همچنان به صورت موانع در بازگشت به روستاهای خود را. در واقع مشکلات تبدیل شده است حاد تر. بسیاری از بی سواد هستند. آنها نمی دانند که چه ثبت نام و نحوه تسلیم شکایت. بسیاری نمی باید یک حساب بانکی. آنها منتظر عادی به بازگشت آن اتفاق رخ نداد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید