رشته کامیونهای ترک برای Telangana

کامیونهای بودند که رشته در آندرا پرادش طرف مرز بودند اجازه ورود به Telangana در شب چهارشنبه. برخی از کامیون ها هنوز در گیر Kurnool طرف مرز.

صدها کامیون حمل و نقل غیر ضروری کالا متوقف شد بعد از وزیر Y. S. Jagan موهان ردی و Telangana همتای K. چاندراسکار رائو به نام برای یک دولت گسترده ای مستند در پنج شنبه شب.

کامیون گرفتار شده بودند اینجا تا چهار شنبه شب تا Telangana دولت اعلام کرد که آنها اجازه می دهد که وسایل نقلیه به صورت مختصر پنجره. “ما حتی نمی جمع آوری تلفات از این وسایل نقلیه” گفت M. Venkataramaiah دایره بازرس المپور, Jogulamba گدول منطقه Telangana.

اما چند کامیون آمد در صبح زود و هنوز در گیر در نزدیکی مرز. یکی از رانندگان هر چند او وارد شده چند روز پیش از دست رفته پنجره را به عنوان او تا به حال به تعمیر کامیون خود را.

“من تا به حال برای رفتن به تغییر لاستیک. از آنجا که مغازه ها باز نمی شود و حمل و نقل عمومی در دسترس نیست و تعمیرات در زمان طولانی و من از دست رفته پنجره زمانی که کامیون شد اجازه دهید در” او اظهار تاسف کرد.

رانندگان نگران

رانندگان دیگر که وارد صبح زود از چنای و Chittoor ابراز نگرانی مستند. “من در اینجا کردم امروز صبح. من قرار است برای رفتن به حیدرآباد و نمی دانم که از پنجره به پایان رسید صبح امروز” گفت: P. سای یک راننده کامیون.

او اضافه کرد که او تنها مواد غذایی به اندازه کافی به آخرین تا زمانی که او در سفر به حیدرآباد و او می تواند انجام شود با منابع خود تا پایان روز یکشنبه و دوشنبه. “من به اندازه کافی آب و تجهیزات برای پخت و پز یکی از آخرین وعده غذایی,” او گفت:.

آقای سای نگران است روزی بعد از سه هفته به این کشور می رود به مستند. “من زندگی در حیدرآباد. من فقط می خواهم به تحویل کالا و بازگشت به خانه من,” او اضافه شده است.

این Telangana پلیس گفت هندو است که غذا در دسترس ساخته شده باشد به كانون زمانی که مورد نیاز است. “اقدام لازم گرفته شده است به مطمئن شوید که درایور تغذیه می شوند. ما همچنین ساخته شده مطمئن شوید که آنها دریافت چای در زمان” گفت: آقای Venkataramaiah.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر