رشته Sajan نا امید با بازی های المپیک به تعویق افتادن

شناگر Sajan Prakash فرود در پوکت در هفته دوم فوریه به ادامه آموزش با مربی اسپانیایی میگوئل لوپز در FINA Aqautic مرکز.

اما شیوع COVID-19 pandemic دیدم مستند در حال اجرا در پوکت و Sajan همراه با 17 سایر کارآموزان رشته در آموزش خود را پایه.

25 ساله بود که به آرامی در حال بازگشت به اوج تناسب اندام پس از دوره نقاهت بعد از یک صدمه به گردن و به دنبال به جلو به این آموزش روی لئامت دادن قبل از المپیک مقدماتی.

“ما ناگهان گرفتار. این بیماری به سرعت در حال گسترش و تصمیم گرفته شد همه از ناگهانی. فرودگاه بسته شد و ما نمی تواند چیزی جز ماندن در مرکز. من به اشتراک گذاری یک اتاق با من همکار کارآموز و هیچ چیز به نگرانی در مورد.

“اما این مستند مجموعه به ادامه تا پایان این ماه و در تمام probablity خواهد بود افزایش یافته است. استخر بسته است و هیچ آموزش. ما با انجام تمرینات و کار کردن در سالن ورزش برای حفظ خود جا” گفت: Sajan.

“کرالا وزیر ورزش به نام من در روز دوشنبه. این یک حرکت خوب در بخشی خود را. او به من گفت نگران نباشید و آرزوی من موفقیت است.”

Sajan که زمانی المپیک ‘B’ استاندارد صلاحیت هنجار بود با هدف رسیدن به یک استاندارد در مرحله مقدماتی دیدار.

او تلاش کرده بود در این اتباع ارشد در بوپال اما نبود موفق است. گردن آسیب رخ داد که در زمان اشتباه نیز در کنار او به مدت سه ماه.

“من نمی دانم که چرا من انتخاب کنید تا این صدمات در زمان اشتباه. من تا به حال مجروح شانه من قبل از المپیک ریو و عملکرد من رنج می برد. آن است که هیچ تفاوتی در این زمان و من واقعا نا امید.”

Sajan است کمی نا امید است که توکیو بازی های المپیک بوده است سال آینده به تعویق افتاد. “من شخصا آن است که کمی ناامید کننده است. شما صرف چهار سال آموزش های سخت برای رقابت در بازی های المپیک و خسته کننده است که برای دیدن آن به تعویق افتاد. در حال حاضر شما باید برای شروع به کل فرایند صلاحیت دوباره. در پشت ذهن در حال صدمات و یک سال است که در یک زمان بسیار طولانی در زندگی حرفه ای یک ورزشکار است.”

هنگامی که قفل برداشته است Sajan گفت: او را در نمودار خود در آینده برنامه های آموزشی پس از مشورت با مربی شخصی S. Pradeep Kumar و لوپز.

اما در حال حاضر آن است که عذاب آور منتظر مستند به بیش از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>