مناطق استراتژیک: J&K دولت. حرکت به نوبه خود تمام منطقه را به یک نظامی تاسیس می گویند احزاب

منطقه ای از جمله همایش ملی (NC) و مردم حزب دموکرات (PDP) در دوشنبه مخالف اصلاحات ساخته شده توسط دولت از ستوان فرماندار به قوانین است که اجازه خواهد داد که آن را به اعلام هر مکان در J&K به عنوان یک “منطقه استراتژیک” برای ایجاد زیرساخت برای نیروهای امنیتی.

همچنین بخوانید:J&K برای اطلاع ‘مناطق استراتژیک برای سرعت بخشیدن به توسعه زیرساخت

“بی سر تقدیر در J&K پیشنهاد برای قرار دادن تکه های از زمین های تحت کنترل نیروهای امنیتی. پیشنهاد اصلاحات در حال تکان دهنده و تلاش برای تضعیف حکومت داخلی و به نوبه خود تمام منطقه را به جمهوری اسلامی” گفت: NC سخنگوی عمران نبی Dar.

NC ابراز دغدغه که اصلاحات را اضافه کنید به استخر از زمین های تحت اختیار ارتش برش در باقی مانده های زراعی و زمین های حاصلخیز دستگاه در دسترس برای کشاورزی فعالیت است.

“اهمیت استراتژیک J&K است و نه محدود به مناطق خاص; مانند کل منطقه مهم استراتژیک. به طوری که قیاس دولت باید دست به زمین بسیار به نیروهای امنیتی استفاده می شود بعد برای هر وسیله ای که اصلاحیه پیشنهادی کاملا مبهم در مورد. آن می تواند هر چیزی اعم از مستعمرات به ویژه استقرار تجهیزات دفاع” آقای Dar گفت.

NC گفت: رئیس جمهور تحت حکومت J&K دولت در حال حاضر با توجه به بالا 243 هکتار از زمین جنگل برای ارتش و شبه نظامی استفاده بیش از 727 هکتار تعیین شده جنگل زمین منحرف شد بین 18 سپتامبر و اکتبر 21 توسط جنگل سابق کمیته مشورتی (FAC).

“سکته مغزی از قلم دارای منابع طبیعی ما محو موثر بر جنگل ثروت غیر نظامی تاسیس جمعیت و توریستی. این بخشی از یک دراز مدت در دستور کار محرومیت مردم از J&K با گرفتن خود را بارور و از لحاظ اقتصادی قابل دوام زمین مجاری و منابع طبیعی” او گفت:.

یک PDP سخنگوی نامیده حرکت ‘فاجعه’ و “با هدف تغییر جمعیت شناسی از J&K”.

“تصمیم گیری است که به کارگردانی نسبت به خانه های ما که در آن حتی محله ما می تواند تعیین شده به عنوان “مناطق استراتژیک’. این ترسناکتر از لغو وضعیت خاص. به نظر می رسد ما ممکن است سمت چپ با زمین به اندازه کافی حتی برای گورستان. به این معنی هیچ مقیم J&K است هر قدرت در تعيين حتی توابع اساسی از دولت های محلی” گفت: PDP رهبر نعیم اختر.

Sajad تنها حزب مردم کنفرانس (PC) نیز در اعتراض به حرکت می کند. “این حرکت به معنای تغییر unrecognisably به سرنوشت مردم کشمیر. دهلی نو به نظر می رسد در یک سفر یک طرفه به فاجعه در کشمیر. وجود دارد خواهد بود در دراز مدت عواقب. مضحک است که در میان COVID-19 دولت در واقع زمان به آمده تا با چنین اقداماتی. دهلی نو مشتاق هل دادن کشمیری به دیوار” PC معاون رئیس جمهور Abdul Gani Vakil گفت.

این ستوان فرماندار در روز جمعه اعطا شده خود اشاره به پیشنهاد اصلاح و کنترل ساختمان عملیات, قانون 1988 و J&K توسعه, قانون 1970 به ارائه برای تقدیر ویژه ای برای انجام فعالیت های ساخت و ساز در “مناطق استراتژیک”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>