‘Streets of Rage 4’ نقد و بررسی: یکپارچهسازی با سیستمعامل به انجام حق با طراحی غنی

در بازی های آرکید بدون سبک بازی بیشتر بود گرسنه برای سکه از beat-’em-up کونامی لاک پشت های نینجا سری کپکام مبارزه نهایی و سگا Streets of Rage و Golden Axe سری. همه آنها را نگه جایگاه ویژه ای در قلب ما. که در آن یک بازی مبارزه ترویج رقابت brawlers شد مناسب برای تعاونی های بازی. به طوری که آن را ضروری به دوستان و یا سه به تعداد سکه ارائه حمایت معنوی و مبادله در هنگام بازی با انگشتان دست درد.

Streets of Rage 4

  • توسعه دهنده: Dotemu, Lizardcube گارد له شدن بازی ها
  • ناشر: Dotemu
  • قیمت و سیستم عامل: ₹600 برای کامپیوتر, ₹2000 به سمت بالا برای Playstation 4, Xbox One, نینتندو سوئیچ

امروز brawlers اما پژمرده به گذشته اما Streets of Rage باعث باز گشت با یک چهارم تکرار کند و آن را به عقب نگه دارید.

Streets of Rage 4 نسبتا generic ’80s, باند خیابان طرح مجموعه 10 سال پس از آخرین بازی. یک شر جدید افزایش یافته است به عنوان کودکان از اوایل بازی آنتاگونیست Mr X — به درستی به نام Y دوقلو — باید به هر طریقی ترور. اصلی قهرمانان Axel و Blaze فیلدینگ بازگشت پیوست گیلاس شکارچی و سایبرنتیک فلوید Iraia. پیوستن به این قهرمانان هستند آدم شکارچی و یک میزبان از نسخه های کلاسیک از شخصیت ها از جمله برخی از بازگشت آنهایی است که می توان به عنوان شما را از طریق بازی پیشرفت.

Screenshot of Axel Stone in Streets Of Rage 4

تصویر از Axel Stone در خیابان های خشم 4 | عکس های اعتباری: Lizardcube

کمربند-تغذیه دینامیک

Dotemu تغییر نکرده فرمول در هر راه. Streets of Rage 4 است که هنوز هم یک کلاسیک کمربند تغذیه’ بازی آن را به عنوان نامیده می شد در ژاپن است که در یک سمت اسکرول پس زمینه شما و همراهان خود را در راه رفتن و مبارزه را از طریق. شما باید آزادی برای حرکت در اطراف هواپیما از خیابان به شما به عنوان گریز پانچ و از بند باز کردن حرکت خاص است. به نظر می رسد – و گیم پلی بازی و زرنگ بازی مظهر کلاسیک beat-’em-up کاملا از جن حرکات متعدد زندگی به نئون خیس محیط. اما این جایی است که شباهت و تنها هنگامی که شما در واقع آن بازی شما متوجه خواهد شد که چیزهای جدید.

Screenshot of a fight scene in Streets Of Rage 4

تصویر از یک صحنه مبارزه در خیابان های خشم 4 | عکس های اعتباری: Lizardcube

حرکت خاص به معنای واقعی کلمه را به عنوان اجرای موفق حمله رعد اسا حرکت به دست آورید به شما برخی از زندگی است. نوار بهداشتی نرخهای شگفت انگیزی سریع و آن را شسته و رفته گیم پلی نیشگون گرفتن و کشیدن. در حالی که حرکت می کند مجموعه, محدود, بازی پنهان دور ستاره حرکت می کند که منطقه-اثر حملات قدرت است که شما با پیدا کردن قطعات ستاره پنهان در سراسر سطح. به جای کسب تجربه این بازی با استفاده از یک بازی به سبک سیستم نقطه به دست آوردن زندگی فوق العاده و باز کردن کاراکتر های یک پاداش بزرگ مکانیسم نگه می دارد که مبارزه برای باز کردن بیشتر پشتیبانی می کند.

تا نبرد خود را

با استفاده از ستاره حرکت می کند در زمان مناسب نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی بازیابی سلامت خود و با استفاده از افراد خود را به زنجیره ای از حرکت با کلید است; شما می توانید بازی بازی های Streets of Rage 4 اما بازی را تشویق می کند co-operative بازی. آن است که بسیار سرگرم کننده بازی goon تنیس توسط lobbing baddies به دوستان قدرت حرکت با استفاده از محیط زیست به پرتاب دشمنان و تماشای آنها را به گزاف گویی کردن به دوستان خود را مانند یک توده ای از پین بازی بولینگ. در حالی که سرگرم کننده است که هنوز هم وجود دارد برخی از مشکلات را به ارث برده است; آن است که سخت به تلگراف حملات مورب و آهسته جای ممکن از قرار دادن مردم به ویژه کسانی که استفاده می شود برای سریع تر بازی ها.

Screenshot of a fight scene in Streets Of Rage 4

تصویر از یک صحنه مبارزه در خیابان های خشم 4 | عکس های اعتباری: Lizardcube

Pixellated جن ممکن است انجام بازی های کلاسیک عدالت, اما من خوشحالم Streets of Rage 4 رفت و با یک دست کشیده سبک هنری با عالی انیمیشن — شبیه به Street Fighter Alpha هنر سبک — اعطای وام به غنی طراحی شده مراحل بسته بندی شده با محیط. اگر شما از دست آن 16 بیتی زیبایی, شما می توانید شکستن مخفی ماشین های بازی با یک تیزر برای باز کردن و بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل سطح با دعوا به یاد ماندنی از بازی های قبلی است. تکمیل Streets of Rage تجربه 90s الکترونیک به نحوی است که فقط کار می کند ارائه ریتم به گیم پلی و بازیکن آدرنالین. حتی صوتی از مشت و یک آستر است اکو-مانند اثر است که تلاش می کند به تقلید از بازی های آن دوران.

اگر شما عطش مبارزه است که تنها ضرب و شتم-em-up می تواند به شما بدهد سپس Streets of Rage 4 است راست تا کوچه شما. آیا شما می خواهید طعم روزهای خوب و یا اگر شما می خواهید چیزی جدید و متفاوت این بازی دارای مقدار زیادی از عمل و ارزش پخش فقط مطمئن شوید که شما دوستان همراه, تماشای پشت خود را.

نویسنده tech و علاقه مندان به بازی که امید به یک روز خود را به پایان برساند sci-fi رمان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>