اقدامات سخت گرفته خواهد شد: Ashok

درآمد وزیر R. Ashok گفت: دولت خواهد شد در نظر گرفتن برخی از اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19. وی با رد امکان دیگری کامل مستند.

او گفت presspersons در طول سفر خود به حسن روز سه شنبه که همه گیر نمی خواهد در یک یا دو روز. “آن باقی خواهد ماند و برای شش ماه آینده. موضوع تحمیل مستند دوباره است نه قبل از ما. آن را تنها می تواند کمک به تعویق انداختن گسترش عفونت است. ما نگاهی به برخی از اقدامات سخت.”او فاش کردن جزئیات اقدامات سختگیرانه.

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 شده بود در حال افزایش است در بسیاری از مناطق از جمله حسن. از گسترش عفونت با توجه به مردم بازگشت به مکان های مادری خود از کشورهای دیگر. در حال حاضر عفونت است که به گسترش در میان مردم محلی. “ما نیاز به نگاهی به برخی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش عفونت است. من دستور معاون کمیسر را به تصمیم گیری در مورد بسته شدن خانه باقی می ماند و استراحتگاه در عرض یک هفته” آقای Ashok گفت.

مجتمع اداری

دولت طول خواهد کشید تا ساخت و ساز از معاون کمیساریای پیچیده و taluk در حسن. آماده سازی شروع می شود به زودی. دولت می تواند هزینه های ₹25 کرور برای DC دفتر مجتمع و دیگر ₹10 کرور برای taluk ، ساختار خواهد بود طراحی شده با توجه به نیازهای عمومی او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>