نظارت دقیق در چک-پست همچنان در ارد

نظارت دقیق در 42 سرنشین دار چک-پست ها در این منطقه همچنان ادامه دارد در حالی که وسایل نقلیه تنها با عبور معتبر مجاز به ورود به منطقه و رانندگان موضوع به پزشکی آزمون اینجا را در روز چهارشنبه.

در مجموع 70 COVID-19 موارد مثبت گزارش شده در منطقه و پس از درمان 69 بهبود در حالی که یک مرد مسن درگذشت در بیمارستان. پس از مستند اعلام شد, در مارس 24, بین منطقه هم مرز با نمککل, کرور, تیروپور Coimbatore و Nilgiris بسته شد در حالی که بین دولت مرز با کارناتاکا در Hasanur و Bargur نیز بسته شده است.

پلیس باید بنا موقت چک پست در سراسر منطقه به بررسی رانندگان برای پیمودن بدون دلیل معتبر است. در مجموع 133 بدون سرنشین نقاط بسته شد و 42 سرنشین دار چک-پست ایجاد شد.

جزئیات بیشتر از وسایل نقلیه آینده در این منطقه با عبور وارد شد و رانندگان غربالگری شدند که با استفاده از دماسنج تفنگ سلامت کارگران. سرپرست پلیس S. Sakthi Ganesan گفت هندو است که نظارت در چک پست در ادامه round-the-clock و موارد ثبت شده در برابر متخلفان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>