اعتصاب بازدید تولید زغال سنگ در SCCL

بالا بردن صدای خود را در اتحاد در برابر مرکز حرکت می کند به باز کردن زغال سنگ بخش خصوصی بازیکنان زغال سنگ کارگران Singareni Collieries شرکت محدود (SCCL) زده کار در تمام 46 معادن زغال سنگ پوشا در سراسر هفت منطقه عملا فلج تولید زغال سنگ در روز پنج شنبه.

این بود که در پاسخ به 72 ساعت در اعتصاب به نام پنج مرکزی اتحادیه های کارگری از زغال سنگ هند محدود (CIL) در اعتراض به حرکت به حراج زغال سنگ بلوک تجاری برای معدن.

محرومیت ضروری کارکنان بیش از 83 درصد از SCCL را 36,674 کارگران در رول ممتنع از کار در مجموع 27 زیرزمینی معادن ذغال سنگ و 19 ، پروژه (OCPs) در Bhadradri-کتهگودم, خممم, Jayashankar Bhupalpally, پددپللی, منچریل و Kumram Bheem Asifabad مناطق.

محلی اتحادیه های کارگری وابسته به پنج مرکزی اتحادیه های کارگری — CITU, AITUC, INTUC BMS و HMS علاوه بر حکم TRS وابسته به Telangana Boggu Gani Karmika Sangham (TBGKS) — شرکت در اعتصاب است.

در نادر نشان از قدرت جمعی کارگران با توجه وفاداری به مرکزی اتحادیه های کارگری از جمله RSS-حمایت BMS صحنه تظاهرات در مقابل SCCL را در کتهگودم.

بخش های مختلف از جمله دفتر مرکزی این شرکت شاهد نازک حضور حدود 50 درصد از کل 9,347 کارکنان تبدیل شده تا برای انجام وظیفه.

اعتصاب آمد در زمانی که SCCL تمدید تلاش خود را به سطح شیب دار بالا تولید زغال سنگ پس از مبتلا به اختلال حساب coronavirus مجبور 50 روز اخراج آن 22 معادن زیرزمینی در ماه گذشته.

این SCCL تنها دولتی زغال سنگ شرکت معدنی در جنوب هند را در تنظیم یک هدف بلند پروازانه از 67.5 میلیون تن برای 2020-2021.

سه روز اعتصاب است که انتظار می رود آمار تولید زغال سنگ به میزان حدود 3 لاخ تن در SCCL را در معادن.

خروجی در تمام 11 معدن ذغال سنگ در مناطق با هم بود در 18,260 تن در شیفت در روز پنج شنبه. این Yellendu, Bhupalpalli, رمگوندم-من و بللمپللی مناطق ثبت شده صفر تولید زغال سنگ.

در همین حال در بیانیه دبیر کل CITU وابسته Singareni Collieries کارکنان اتحادیه (SCEU) M. Narasimha Rao آمار در مرکز “به شدت به دنبال” خصوصی سازی حرکت اجازه می دهد تا بزرگ شرکت های خصوصی به بهره برداری ارزشمند معدنی از زغال سنگ در هزینه های بخش عمومی زغال سنگ شرکت ها و به خطر انداختن منافع lakhs از زغال سنگ کارگران در سراسر کشور است.

او خواستار آن است که TRS وابسته TBGKS باید تجدید نظر در تصمیم خود به خود محدود به یک روز اعتصاب به جای سه روز.

آن را ضروری است برای تمام اتحادیه های کارگری را به سه روز اعتصاب موفقیت برای اعمال فشار بر مرکز به رها کردن آن حرکت به privatise زغال سنگ بلوک از بخش عمومی به شرکت های زغال سنگ از جمله SCCL, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>