رشته ها از کشمیر

Abhay Sopory, 40, از Sufiana Gharana کشمیر موسیقی سنت که برنده گاندی جهانی جایزه صلح در اوایل این سال است کار نسبت به تکمیل پایان نامه خود را در موسیقی و فرهنگ خود دولت است. او خواهد آن را به Pracheen کالا کندرا در Chandigarh به زودی. در حال حاضر در لدهی محل اقامت او می گوید که او امیدوار است به منظور توسعه این به یک کتاب. Excepts از یک مکالمه تلفنی است.

چگونه دانش آموزان از موسیقی کلاسیک آشنا با Kashmiriyat (ارزش های فرهنگی) بهره مندی از این ؟

من کار تحقیقاتی برای اولین بار وادار مورخان به دوباره نظر خود را با توجه به کشمیری فرهنگ است. نوازندگان musicologists و تحقیقات دیگر دانشمندان را به یک بینش جدید. این منجر به تحقیقات جدید این نسخهها کار بر روی کشمیری موسیقی در حال تجزیه و تحلیل بر اساس آمار به جای نظرات و توهمات.

چند ساعت مطالعه و تحقیق شما در حال قرار دادن ؟

من نوشتن و تحقیق و پژوهش برای پایان نامه من از 9 p. m. و آن در می رود تا 3 یا 4 یک.m.. من هم مطالعه پست ناهار با مختصر شکاف. در حال حاضر من برنامه ریزی برای سازماندهی جشنواره و هنرمند خط تا سالن برای هر دو برای SaMaPa Sangeet Sammelan برگزار می شود در ماه نوامبر سال 2020 در دهلی نو و همچنین SaMaPa جشنواره در جامو و کشمیر. من از اختصاص حدود 10 ساعت برای من کار تحقیقاتی چهار تا پنج ساعت به riyaz (موسیقی تمرین).

چرا به شما می گویند که کشمیری موسیقی و فرهنگ بوده است تحریف ؟

کشمیر و فرهنگ و متاسفانه بیشتر توصیف شده است: غیر کشمیری. بنابراین همواره تعصب در نوشتن تاریخ کشمیر به ویژه موسیقی است. نگاهی به عنوان مثال سنتور که در آن همه غیر هندی مورخان آن را به نام یک فارسی ساز که آمد به هند از ایران. بیشتر به تحریف تاریخ ما بسیاری از سرخپوستان حتی برخی از سنتور بازیکنان گفت: همان. من کار تحقیقاتی ایجاد خواهد شد که هند سنتور اتحاد کشمیری ریشه.

چگونه شما آوردن همتایی سنت کشمیر?

پست 1990 هر دو جوامع [هندوها و مسلمانان] از دست تعادل جمعی ع در کشمیر به عنوان آنها را با هم. ما نیاز به رشد در بزرگسالان, هوشمند, و راه انسانی و برای آن عشق است که مهم است. عشق می آید زمانی که ما صلح درونی. صلح از طریق می آید صبر است. صبر می آید از طریق هنرهای خلاق که در آن موسیقی پخش مهم ترین نقش است. که فلسفه زندگی من و آنچه که من انجام حتی از طریق پایان نامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر