متولد در یک خانواده مشهور, نوازندگان ایشان Ghosh است, استعداد و پسر/شاگرد Pt. Nayan Ghosh است که به همان اندازه مهارت tabla و سه تار استاد. این واقعیت با آن مزیت متمایز ایستاده بود روشن در اولین سکته مغزی خود را چاشنی انگشتان دست در tabla با هنگامی وضوح تن و دایره زنگی. Ishaan بازی Teentala در آهسته و متوسط و سریع tempos به ترتيب با ملودیک sarangi پشتیبانی توسط Javan خان.

لمسی خود را بر روی دستگاه قوی بود و مطمئن شوید که هنگامی که او در را باز کرد با یک مفصل aalap مانند peshkara در vilambit Teentala ساخت راه خود را به یک qayda از جیس Gharana. این بی حد و حصر انواع سنتی qaydas و relas متشکل برخی از کسانی تشکیل شده توسط Pt. Nayan Ghosh.

دسته گل رپرتوار او تا به حال جهش مدار ریتمیک ساخته های سمت چپ توسط یک جریان تمام tabla اساتيد . از لحاظ فنی پیچیده rela از استاد امیر حسین خان به عنوان مثال که در آن بولو ‘Dhere-Dhere’ تکرار 12 بار متوالی پخش شد با نهایت سهولت و وضوح.

این Madhya-laya بخش شامل ‘راو’ (یک الگوی tabla bols) که گرفته شده بود در حدود 150 سال در لکهنو از دهل و tasha بازی در دسته های محرم. این drut بخش تشکیل شده آفرین آثار استادان بزرگ از جمله استاد امیر حسین خان استاد Masit خان, Ustad Ahmad Jan Thirakwa و پاندیت Nikhil Ghosh. منحصر به فرد ‘Chaturang’ تشکیل شده توسط گورو Gyan Prakash Ghosh متشکل mnemonics از tabla, ماهور, kathak و pakhawaj.

Ishaan بازی این همه ملاحظه ای متمایز ساخته های متنوع و اشکال هندسی با سهولت مطلق. لحظاتی وجود دارد زمانی که او رفت و به extempore بازی با تغییرات چشمگیر که طعنه به ذهن آورده و یک عنصر از تعجب. فوری او رابطه دوستانه با مخاطبان و توضیح زیبایی و منحصر به فرد از ترکیب شدند محصولات از بینش.

وجود دارد نه مقدار زمان باقی مانده برای Dhrupad خواننده Aditi Sharma Garg به خصوص به انجام عدالت به یک راگا مانند Darbari Kanhada که او را انتخاب کرد به آواز خواندن. او برش های کوتاه مدت aalap اگر چه رندر کامل در کاهش سرعت متوسط و سرعت سریع قبل از ارائه Chaturdhatu Prabandh متشکل از چهار جزء Sthayee, Antara, Sanchari و Abhog سنتی Dhrupad “Raajat چاندرا lalaat…” تنظیم به Chautala.

این بود که توسط خود او تشکیل شده “Gopeshwar Mahadevan…” تنظیم به Tevra طلا از هفت بیت. همراه در pakhawaj توسط Pt. Radhe Shyam شارما و در tanpura توسط Ila شارما و Arush Datt Sharma, Aditi با نتیجه ذمار در raga Jhinjhoti.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی