‘مبهوت است که حرف های من رسیده اند و به او’: Aamir عزیز در واکنش به پینک فلوید را راجر واترز قرائت شعر خود را

شاعر امیر عزیز می گوید که او می خواهد, شاید, شده آخرین فرد در جهان را به دانستن در مورد نماد سنگ Roger Waters خواندن خطوط از شعر خود را Sab Yaad Rakha Jayegaدر لندن اعتراض کردند.

شاعر-ترانه سرا-balladeer بود که در پتنا به انجام در Kanhaiya کومار تجمع در روز پنج شنبه بود ارسال لینک ویدئو در اواخر شنبه شب توسط یک دوست, اما نمی تواند به آن دسترسی داشته باشید به دلیل اتصال به اینترنت بد. “من فرض آن را یکی از کسانی که ترکیب ویدئوها که در آن من شعر باید سوار بر یکی از [آب’] اجرای” او گفت هندو در یک تماس تلفنی از دهلی نو در صبح جمعه.

او در نهایت رو به دیدن این کلیپ پس از تجمع در اطراف پنج شنبه شب که در آن زمان آن را تا به حال رفته ویروسی و تلفن بود و این ماجرا با هزاران نفر از پیام ها از دوستان و طرفداران. عزیز که نوشته شده است محبوب در اعتراض به آهنگ ها و اشعار از مخالفت مانند Achche Din, بلوز, تصنیف Pehlu خان جامع کی Ladkiyaan و اصلی Inkaar Karta Hoonنوشت: این نظم “نام کشمیر AMU, جامع, تا, JNU, دهلی نو و تمام کسانی که در مکان های که در آن جنایات متعهد توسط ترسو در پوشش تاریکی”. داشتن تا به حال هیچ تماسی با Vijay Prashad یا Tariq Ali ذکر شده با آب به عنوان منبع خود را برای ترجمه شعر, عزیز غافلگیر شده بود در آن ساخته شده راه خود را به پینک فلوید موسس.

در ضمن Vijay Prashad توییتی در مورد حمل شعر در خبرنامه. “راجر واترز از پینک فلوید آن را بخوانید و آن را دوست داشتم و قرائت آن در این تجمع برای [آزادی] جولیان آسانژ [بنیانگذار ویکی لیکس] در لندن است. او ناودان مودی رژیم” توییتی Prashad.

“Kitni raatein guzaari hain پینک فلوید sunte (من صرف بسیاری از شب به گوش دادن Pink Floyd) گفت:” عزیز بت قرار دادن گروه برای مدت زمان طولانی. قادر به پردازش ستایش — “این بچه رو یک آینده” — lavished او توسط “راک پدیده” به او اشاره به آبهای عزیز گفت: “Mujhe pata nahin kya bolna chahiye (من هیچ ایده چه چیزی را می گویند)… که فقط من شعر حرف های من رسیده اند به او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید