زیر گروه ترور تامین مالی ناظر FATF توصیه می کند ادامه از پاکستان در “خاکستری” فهرست

بین المللی همکاری های, بررسی گروه (ICRG) از Financial Action Task Force (FATF) در روز سه شنبه توصیه می شود که پاکستان حفظ شود در “لیست خاکستری” با توجه شکست خود را به طور کامل پیاده سازی 27-نقطه طرح اقدام به بررسی ترور تامین مالی است.

تصمیم نهایی را اعلام خواهد کرد روز جمعه در پایان پنج روز FATF جلسه عمومی در پاریس منابع آگاه از روند گفت.

این قابل درک است که بسیاری از اعضای گروه بودند در حمایت از ادامه فشار بر پاکستان برای اجرای تمام اقدامات پیشنهادی در برابر کمک های مالی به ممنوع ترور لباس و سازمان ملل متحد تعیین شده جهانی تروریست ها از خاک خود.

ترکیه و مالزی را پشتیبانی

صحبت کردن به نفع پاکستان و ترکیه و مالزی گفت: اسلام آباد می تواند گرفته شده از “لیست خاکستری” در ماه ژوئن. رهبران این دو کشور در حال حاضر رفته در برنامه های خود برای بازگشت به پاکستان در FATF.

با توجه به منابع پاکستان وزیر امور اقتصادی حمد الازهر مطمئن باشید که همه این اهداف محقق خواهد شد در اوایل ماه ژوئن سال 2020 است. او ادعا کرد که پس از آخرین FATF عمومی این کشور گرفته بود همه اقدامات ممکن است در برابر ترور تامین مالی است.

پاکستان ارائه شد با 27 نقطه اقدام به برنامه ریزی در گذشته FATF دیدار در اکتبر گذشته است.

آقای ازهر گفت: پاکستان عمل کرده بود در برابر trans-ملی ترور بودجه عملیات یک اولویت است و آن را به حال محکوم به تعداد بی سابقه ای از افراد که شامل Lashkar-e-Taiba (اجازه) رئیس حافظ سعید. تمام کاستی های شناسایی شده در متقابل گزارش ارزیابی خواهد بود همچنین خطاب به زودی او اضافه شده است.

هند تا به حال در مقابله با پاکستان ادعا می کند گفت: اقدام اخیر گرفته شده توسط اسلام آباد در برابر سعید و دیگران تلاشی بود برای فرار از بیشتر FATF تحریم. در حالی که اجازه رئیس به تازگی به جرم ترور تامین مالی مقامات پاکستانی ادعا کرده است که تعداد زیادی از تروریست ها دستگیر حساب ممنوع لباس های منجمد و موسسات اجرا شده توسط آنها گرفته شده توسط دولت است.

‘ترور بودجه هنوز در’

هند اظهار داشت که ترور بودجه عملیات بودند و لباس مانند اجازه و جیش-e-محمد که فرمانده مسعود ازهر محل به عنوان در پاکستان است “ناشناخته” بودند داشتن یک اجرای رایگان در پاکستان است.

در ماه نوامبر گذشته زمانی که پاکستان با پیروی تنها پنج نفر از 27 طرح اقدام نقاط FATF خواسته آن را به “سرعت تکمیل کامل آن برنامه عمل در فوریه سال 2020”.

در بخشی از بیانیه ای گفت: “…در غیر این صورت باید قابل توجه و پیشرفت پایدار نمی شود ساخته شده در سراسر طیف گسترده ای از برنامه عمل آن با آینده این گروه کاری اقدامات مالی را از جمله اصرار اعضای توصیه موسسات مالی خود را به ویژه با توجه به روابط تجاری/معاملات با پاکستان است.”

حدود یک ماه پیش در آسیا و اقیانوسیه و مشترک نشست گروه در پکن پاکستان حکم به پاک 14 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>