Sudha Raghunathan: چگونه ‘قفل’ طراحی شده خود را کلید

به عنوان ما را از طریق حرکت یک ماه دیگر از جهانی همه گیر بیش از 1.3 میلیارد نفر از مردم در کشور ما تحت مستند امید به جلوگیری از گسترش این COVID 19 ویروس. ما همه عقب نشینی را به انزوا بسیاری دست و پنجه نرم با عدم قطعیت و استرس بدانم چه چیزی در فروشگاه بعدی! این است برای رفتن به جدید ما ‘عادی’? ما باید یک Marghazhi های نجومی این سال ؟ ما کودکان رشد می کنند تا در محیطی بی ثباتی برای بعد از چند سال ؟

در حالی که ما در مبارزه با این پرسش ها و نگاه به یکدیگر برای پاسخ آن را نیز مهم است که ما فراموش نکنید که این واقعیت است که حتی در چنین لازم است دوره های اجتماعی فاصله و انزوای ما هنوز هم نیاز به هر یک از دیگر. این احساس خیلی سورئال به نگاه و تأمل در این تفاوت که یک ماه از زندگی ما می تواند. فقط یک ماه پیش من در کرالا انجام در کتیم و شهر همسایه. من می تواند پیش بینی است که تمام برنامه های من در حال حرکت رو به جلو خواهد ناپدید می شوند در عرض چهار هفته ؟ من باید تکمیل آواز در کلیولند Thyagaraja Aradhana در مارس 12 و نقل مکان کرد به دیترویت برای یک کلاس کارشناسی ارشد در 18 و 19.

هیچ یک از ما می تواند پیش بینی کرده اند پس از آن که در آن ما به رهبری…ما نمی توانست شناخته شده پس از آن که چقدر ما ذهن, بدن و روح را طلب برای عادی است. این بی سابقه ای بار تماس برای ما سهام از آنچه ما و کسانی که ما به عنوان افراد و به عنوان یک جمعی. آنچه ما باید انجام دهید در حال حاضر به مراقبت از خود را به طوری که به نوبه خود ممکن است ما قادر به مراقبت از دیگران است ؟ چگونه می تواند ما را در استفاده از این زمان عاقلانه به گیاه دانه است که عملکرد میوه بعد ؟

در این زمان ما باید آن بزرگترین تعهد به ماندن قوی از لحاظ جسمی و ذهنی به طوری که ما خانواده و دوستان و جامعه نیز ممکن است سالم بماند — نه فقط از نظر جسمی و ذهنی است اما از لحاظ عاطفی نیز هست. همچنین این زمان به تمرکز تلاش های ما در دادن به کسانی که نیاز به حمایت ما هستند و نه به عنوان ممتاز و خوش شانس.

ما باید دوباره برنامه های بزرگ ما را برای خودمان و زندگی ما است. کسانی نبودند تضمین به هر حال! ما باید یاد بگیرند که برای گرامی داشتن کوچکترین و شیرین ترین لحظات ما با برکت. برای من که در یک کنفرانس تلفنی با 10 شرکت کننده از ایالات متحده آمریکا و هند که برخی از آنها برای من بود و قرار بود با در این زمان قبل از سفر من به آمریکا لغو شد. لذت های کوچک – هنوز قادر به انجام آن بسیار چیزها البته در بیشتر فروتن راه! من هم طبخ به محتوای قلب من, نوشتن, خواندن, حفاری به گنج فراموش شده ترکیب بندی و خیلی بیشتر!

ما باید نذر که ما از این فرصت های زودگذر به عنوان لحظات ارزشمند است که به ما هدیه ما نیاز به رهبری زندگی ما را به بهترین شیوه در حال حاضر با تعداد زیادی از کل درس جدید یاد گرفتیم!

منحصر به فرد دوره

این نوع از یک وقفه – جسمی به دور از آنچه که من دوست دارم انجام ترین من تا به حال تنها در طول زمانی که من دو فرزند Kaushik و Malavika متولد شد. در سال 2015 من ممتنع انتخاب برای بازیابی از رفلکس اسید موضوع سلامت اما پس از آن من واقعا نه چندان کردن. این است که بسیار منحصر به فرد دوره وقفه اعمال بدون هشدار. مانند زندگی است و آن غیر قابل پیش بینی.

من فقط تحت پوشش جنبه های خودم که من ممکن است هرگز حال من شده است فقط در سفر خود من بدون این قفل شده ‘اقامت در خانه’ فاز. واقعا! خیلی درون گرایی بسیار قدردانی و خیلی متفاوت فکر کردن به گوش باشید به واقعیت! پیدا کردن راه حل در واقع کلیدی برای قفل(پایین) است که باز مناظر جدید! من هم تعجب که چگونه این وضعیت را نهفته همکاران من و دیگر اعضا در برادری و آنچه را در روند تفکر می تواند باشد.

این ساخته شده من در ارتباط با تعداد کمی از آنها و آنچه که من شنیده ام جالب بود. Amritha Murali شده است که یک بخشی از کنسرت پروژه در مدارس دولتی به نظر می رسد در این مستند دوره بسیار فلسفی. او می گوید: “من احساس می کنم ما اغلب به این راضی فضایی از تفکر است که ما در کنترل همه چیز را در زندگی. این مستند دوباره تکرار باور من این است که ما نمی توانیم هر چیزی را مسلم در این جهان است.” “یکی کوچک نامرئی ویروس به قرار دادن کل جهان تحت فشار با زندگی از دست داده معیشت از دست داده و خیلی بیشتر.”

RK Shriramkumar

RK Shriramkumar

R. K. Shriram کومار که همراه من در بسیاری از کنسرت ها و گورو MLV اما به خوبی انعکاس احساسات را. “این در واقع باعث شده ذهن, بدن و روح به فرو رفتن در بسیاری از چیزها — به درک, روش تشخیص و تجزیه و تحلیل بسیاری از چیزهایی که ما را برای اعطا.” بهارات Sundar می افزاید: “این مستند قطعا با توجه به برخی از فضا برای نوازندگان به فکر می کنم و فرو رفتن چیزی است که به ندرت اتفاق می افتد که ما دائما در رفت و آمد است. اگر این زمان استفاده می شود واقعا به خوبی در یادگیری و بازسازی یک موسیقی آینده است که قطعا رفتن به پر جنب و جوش تر.”

S. Sowmya

Sowmya اما احساس نمی کند که آن را به ارمغان آورده است در مورد هر تغییر بزرگ در شیوه زندگی او به جز برای این واقعیت است که او باقی می ماند در داخل خانه و امن قطعا از دست رفته کنسرت ،

Amritha Murali

پس چگونه آنها استفاده از این فراوانی از زمان جدا از جنبه درون گرایی? می گوید Amritha: “چند روز اول کمی نگران کننده است. اما پس از آن همه چیز به زودی به محل سقوط کرد و من می تواند انجام دهد همه از این — یوگا صوتی, تمرین های, تمرین بدون دستور کار, آموزش, طراوت برخی از آهنگ های قدیمی, آموزش, مطالعه, طراحی داخلی, کارهای تلاش دست من در پخت گوش دادن به ضبط قدیمی, سودوکو جدول کلمات متقاطع و تماشای فیلم است.” Whew! یک لیست جامع اما او می تواند همه آنها را — که واقعا در ساخت بسیاری از آن من می گویند!

Shriram کومار روزمره است واقعا تغییر اندازه. او در ادامه فعالیت های مذهبی خود را در جزئیات بیشتر. او allots زمان بیشتری برای تمرین موسیقی نگه می دارد در تماس با دانش آموزان بیش, تلفن, تجدید نظر, پیر ترکیب آنها — به دلیل وجود زمان بیشتر در ذهن می شود بیشتر خلاق در آموزش و همچنین او می گوید! من می توانم بیشتر موافق است.

Bharat Sundar

برای بهارات Sundar, پخت و پز همواره شور و شوق. او آشپز تقریبا هر روز تلاش کردن غذاهای جدید بیش از حد. Procrastinating در دو چیز تمیز کردن خانه و تنظیم کتاب های خود را در نهایت انجام می شود! به حدی که او قادر به کاتالوگ خود را در کل مجموعه ای از کتاب. بنابراین در حال حاضر ما می دانیم که در آن به مرور خوب مجموعه های بعدی!

پس چگونه همه آنها در مورد احساس اجتماعی فاصله در زمینه کنسرت?

Sowmya بیان: “در حال حاضر همه گیر خواهد شد و قطعا تاثیر صحنه کنسرت. امیدوارم بهداشت را مقدم — تمیز کننده فرش سبز اتاق و دستشویی — یک نوع متفاوت از فضا در سالن های کنسرت.” Amritha می افزاید: “این بسیار دشوار است برای پیدا کردن راه حل مناسب برای فاصله فیزیکی در چنین یک کشور بزرگ است.” Shriram کومار به نظر می رسد در یک چشم انداز بزرگتر: “عدم قطعیت است که بزرگترین مانع ما برای عبور. تا زمانی که منحنی مسطح و زنجیره ای خراب است, از آن خواهد شد یک سوال بدون جواب در ذهن همه در مورد میزبانی و حضور در کنسرت. حمایت مالی از شرکت ها ممکن است در حالی که برای انتخاب کنید تا نتیجه آن است که ممکن است دیگر برای بسیاری از سازمان ها شروع به میزبانی کنسرت. دریایی کنسرت خواهد بود یک علامت سوال است.”

وقتی که می آید به مخاطبان باورها بهارات Sundar پیش بینی نیست هر گونه تغییر. “مجازی کنسرت ممکن است برای مدت طولانی گذشته. اتصال شخصی است که از دست رفته توسط ما در اینجا. همه ما استفاده می شود به برخی از محیط در حالی که انجام است. ما از دست ما همراه هنرمندان به عنوان تنها مهلت بودن که یکی می تواند به جلوگیری از سفر.” و سپس او نتیجه می گیرد: “مجازی کنسرت هستند مانند نان. شما می توانید از آن استفاده کنید برای زنده ماندن در یک وضعیت خشکسالی اما قطعا نمی تواند در آن زندگی می کنند. به عنوان سرخپوستان ما نیاز برنج!” یک مقایسه خوب من می گویند.

همه آنها ثبت نام در همان تبصره — ستایش پزشکی و para-پزشکی کارکنان پلیس این زمینه کارگران داوطلبان و سازمان های خوب سامریان و سکوت قهرمانان برای خود unstinted پشتیبانی در غلبه بر این وضعیت است که ما همه در.

پس دنیای موسیقی مانند هر صنعت دیگر نتواند به حالت عادی. اجازه دهید ما امیدواریم که که این بیماری همه گیر منتشر شده در جهان از چنگال آن به زودی و ممکن است شهر ما انعکاس با موسیقی و رقص و گفتمان به عنوان همیشه قبل از!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>