Sudheesh Sasikumar تک ما انسان بودن ” است قصیده به هنرمندان مبارزه مستند

خواننده Sudheesh Sasikumar هوا گرم تا با گفتگو در Chalakudy گویش قبل از راه اندازی به تعداد ریگ در مورد آنچه که همه گیر شده به نوازندگان و هنرمندان بیش از همه کرالا.

“ما انسان بودن” از آلبوم 19, که منتشر شد توسط فیلمساز Lijo خوزه Pellissery در Facebook صفحه در تاریخ 23 می کشد هیچ مشت در حالی که نقاشی گریم وضعیت اکثر هنرمندان خود را در امروز و چگونه آنها در حال آماده سازی خود برای رویارویی با موسیقی است. آواز در سبک بلوز آهنگ صحبت از ترس و اضطراب و غم و اندوه و عدم قطعیت است که احاطه جهان است. این شعر نوشته شده توسط Sudheesh و استیو بل همچنین صحبت از انعطاف پذیری و عزم و اراده به عمر این بیماری همه گیر است که زده شده است در معیشت صدها نفر از هنرمندان در سراسر جهان است.

Sudheesh Sasikumar in a still from the music video ‘We are human being’, which was released by Ljo Jose Pellissery on his Facebook page

Sudheesh Sasikumar هنوز هم از موزیک ویدیو “ما انسان بودن” است که منتشر شد توسط Ljo خوزه Pellissery در Facebook صفحه | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

“در کرالا ما احترام به Ockhi گردباد در سال 2017 سیل در سال 2018 و 2019 و Nipah شیوع ویروس در سال 2018 است. ما قادر به پیدا کردن پاهای ما که مستند به اجرا گذاشته شد پس از شیوع COVID-19. آن را به عنوان یک ضربه وحشتناک می گوید:” Sudheesh.

قاب عمدتا در سیاه و سفید با مژه ها از رنگ های قرمز و کمی از رنگ در اینجا وجود دارد این ویدئو از این آهنگ به ضرب گلوله کشته شد در مکان های مختلف در Chalakudy, Sudheesh شهر.

آهنگ برای هنرمندان

او اشاره می کند که در حالی که کارگران ماهر و کارگران دیگر باید شروع به رفتن در مورد کار خود هنرمندان از همه نوع هنوز هم می خواهید برای نشان می دهد و برنامه های. “Singari melam نوازندگان, نوازندگان, نوازنده, نور و صدا تکنسین و غیره همه در همان قایق به شدت در تلاش برای شناور باقی می ماند,” او می گوید.

یکی از این یافته از نسخه چهارم از واقعیت نشان می دهد ایده ستاره خواننده برنامه تلویزیونی در Asianet در سال 2009 Sudheesh می گوید او به دنبال به جلو به فصل از جشنواره کرالا در زمانی که همه گیر رخ داد در اوایل ماه مارس. خواننده و تیم خود را MJ خلق یک ادای احترام به بت خود مایکل جکسون بودند انتخاب محبوب از برگزارکنندگان معبد fêtes و رویدادهای فرهنگی. اما با این مستند در محل Sudheesh مانند هر هنرمند دیگر در کرالا دیده است درآمد خود را ناپدید می شوند با کنسرت ها و برنامه ها لغو شده و یا به طور نامحدود به تعویق افتاد.

Sudheesh Sasikumar

“من بازمانده است اما گرسنگی و ناامیدی در بسیاری از خانه ها. آن است که اگر همه گیر است و پاک و دور از همه هنر از میان ما. من احساس من تا به حال برای انجام کاری و زمانی است که من نوشت: متن ترانه آهنگ با من دوست می گوید:” Sudheesh.

هنگامی که دوستان خود را به او سبز سیگنال Sudheesh درخواست همسرش, Niviya Sudheesh به نوشتن دیالوگ که برای باز کردن آهنگ و در تماس با دوستان خود. “آنها همه در Chalakudy به هیچ کار وجود دارد. همه آنها موافقت کرد و در پایبندی به COVID-19 محدودیت Aneesh Surendran شات تصویری در صفحه اصلی و در نزدیکی ایستگاه راه آهن و بیمارستان در اینجا. آن کارگردان Ragesh E2DC. این که آیا آن مدیر دانشیار Lithin KT یا ویرایشگر انصار مجید, ما همه دوستان خوب و آنها خوشحال برای کمک به من می گوید:” Sudheesh.

Sudheesh Sasikumar with the team that shot the music video ‘We are human being’, which was released by Ljo Jose Pellissery on his Facebook page

Sudheesh Sasikumar با این تیم که به ضرب گلوله موزیک ویدیو “ما انسان بودن” است که منتشر شد توسط Ljo خوزه Pellissery در Facebook صفحه | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

تحسین از اواخر بازیگر Kalabhavan مانی, Sudheesh به یاد می آورد و همراه با او به کنسرت های خود را و یادگیری از او. اگر چه Sudheesh یادگیری موسیقی کلاسیک در طول روزهای مدرسه خود را, او تا به حال برای متوقف کردن او درس موسیقی با توجه به دلایل مالی و رها کردن پس از به علاوه دو. “بسیاری از ما که درآمد زندگی به عنوان نوازندگان قبل از همه گیر. در حال حاضر برخی از ما تبدیل شده اند و ماهی و سبزی فروشندگان به پایان می رسد دیدار. من همچنین در حال برنامه ریزی چیزی در آن خطوط. ما باید برای غلبه بر و زنده ماندن این قبل از برگشت به شیار می گوید:” Sudheesh.

و در حالی که همه گیر است به طور موقت متوقف شد, موسیقی Sudheesh ادعا میکند که آن را به زودی شنیده می شود دوباره با صدای بلند و روشن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>