Suma تنش در عضله سازی حافظه

Suma Shirur احساس می کند که رقابتی بورس می تواند بیشتر از خود انزوا در طول COVID-19-مرتبط مستند با ساختمان جسمی.

قصد این است که به کار بر روی این حافظه به طوری که آن را آسان تر برای انتقال به حالت عکسبرداری در هنگام ورزش رزومه پس از وقفه طولانی مدت.

در حال حاضر زمان

“همانطور که در حال حاضر ما نمی دانیم که این وضعیت را تحت کنترل و اکشن می توانید به آموزش. این هم درست است که فعال بورس مشغول مسابقات که زمان به کار بر روی جنبه های دیگر است که به ندرت در دسترس است. آنها در حال حاضر زمان برای گرفتن بدن آماده با استفاده از گزینه های مختلف در دسترس مانند دیوار برگزاری” با اشاره به عملکرد بالا مربی متصل به هند junior تفنگ تیم ملی.

این 10m air rifle رکورد جهانی-دارنده (2004 آسیایی, تیراندازی) و المپیک (آتن 2004) توضیح داد که در دیوار, برگزاری یک نقطه مشخص شده بر روی یک دیوار در یک ارتفاع خاص است. سلاح برگزار می شود به عنوان نزدیک که ممکن است آوردن به تمرکز هر قسمت از بدن مورد استفاده در اکشن تیراندازی, شبیه, شبیه سازی, ورزش.

ابزار مفید

“دیوار برگزاری سازد ماهیچه های هسته ای است که به استفاده از طول واقعی تیراندازی. حتی در روزهای عادی ما 45 دقیقه ای دیوار برگزاری است. در حال حاضر زمانی که بورس هم این است که یک ابزار مفید برای تقویت هسته” Suma گفت.

او در دهلی نو برای جلسات و مسابقات المپیک برگزار شد NRAI برای توکیو 2020 در پی دهلی جام جهانی لغو.

Suma به خانه بازگشت در 19 مارس به صرف زمان با خانواده. “زنده تیراندازی در هدف این است که یک بخشی از ورزش است. جدای از آن به منظور ایجاد مهارت های مختلف وجود دارد تمرینات. این روش کمک می کند تا در توسعه داخلی ثابت موقعیت و انجام می شود قبل از/پس از آموزش است.”

بنیانگذار Lakshya باشگاه تیر اندازی در Karnala آکادمی ورزشی محدوده [پنول] گفت: “مدت بستگی دارد که چگونه هر یک را احساس می کند آن را افزایش یا کاهش می یابد. هنگامی که ما قادر به بادبان را از طریق این دوره [self-جداسازی] این محدوده در حال باز کردن و تیراندازی شروع می شود در واقع از آن خواهد شد نیاز به هشت تا 10 روز به همه چیز. این مهارت به ما می آیند; بسیار مهم است که به نگه داشتن بدن آماده است. من فکر می کنم این [مستند] بهترین زمان برای واقعا کار خود را از نظر جسمی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید