Suman Nagarkar اجرا می شود برای تغذیه

بازیگر-تهیه کننده Suman Nagarkar یک چاشنی دونده ماراتن. او را تکمیل کرده است بیش از 50 نیمه ماراتن و 25 کامل ماراتن. در حال حاضر او در حال اجرا برای یک علت به نام RUN2FEED است که زاییده افکار از بنگالور دونده Dharmendra Padmanabhan.

Suman و Gurudev Nagaraj (همچنین ماراتون یک بخشی از 20 عضوی تیم آغاز شده است که در حال اجرا از ژوئیه 1. اواز یا موسیقی دو نفری خواهد پیوست دونده از سراسر namma مترو شهر بمبئی که به یکدیگر متصل تقریبا.

هدف از اجرا این است که به ارائه خشک جیره به وریا که آسیب دیده اند و مستند و از دست دادن شغل dur=e به COVID -19. “ما خواهد شد در حال اجرا در اطراف 400 کیلومتر در 20 روز است که به خودی خود یک چالش است. ایده این است که برای هر دونده برای اجرای 20 کیلومتر در هر روز نزدیک به خانه های خود به صورت جداگانه.”.

Gurudev می افزاید: “در این وضعیت داده شده و نمی توانیم با هم اجرا می شود و باید به دنبال راهنمای بهداشت خطوط بیش از حد. بنابراین هر دونده به دنبال دستورالعمل های بهداشتی, مدیریت, اجتماعی فاصله.”‘

Suman Nagarkar runs to feed

“ما در حال برنامه ریزی در تربیت 10 لاخ” سهام Suman که تنها افراد مشهور دونده از کارناتاکا.

“همه ما دونده ماراتن. و به همین دلیل ما در حال اجرا 20 کیلومتری برای 20 روز است چرا که تا سال 2020 شده است به چالش کشیدن برای بسیاری از. ما اجرا نیز ارسال یک پیام مثبت گفت که ما هنوز هم می تواند نگاه مثبت و امیدوار بود با وجود این چالش ها” توضیح می دهد که این بازیگر.

در بنگلور اجرا دونده در حال پیوستن به در از Jayanagar و Marathahalli. “ما در حال حاضر به در حال اجرا به مدت 6 روز در حال حاضر. و ما در حال پذیرش دونده های جدید بیش از حد. در واقع برخی از آنها در ارتباط با آمریکا گفت: آنها می توانید اجرا کنید فقط پنج کیلومتر در روز برای علت و برخی از آنها ارائه شده به راه رفتن. ما خوشحال هستند و در حال حاضر هر کسی که می تواند حرکت به پیوستن به این علت”نشان می دهد Gurudev.

اجرا به روز شده است توسط هر یک دونده در RUN2FEED صفحه. و به پشتیبانی شما می توانید چک کردن اطلاعات وجود دارد و انتخاب و حمایت از یک دونده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>