تابستان از غرور: فیلم, کتاب, پادکست

بیش از 50 سال پیش در اواخر ماه ژوئن شب مارشا P جانسون و سیلویا ریورا — دو ترانس زنان در خط مقدم از شورشهای استون وال (یک سری از تظاهرات در پاسخ به حمله پلیس به یک, گی, نوار) در شهر نیویورک است. این آغاز مبارزه برای تجاوز+ حقوق در سراسر جهان است. در حالی که حافظه از رویداد خود را آشکار به ” غرور ماه و جشن رژه آن را در خدمت ما به خوبی به یاد داشته باشید آن سیاسی ریشه های بیش از حد.

حتی در زمانی که queerness بود غیرقابل توصیف تجاوز+ جامعه مستقر شده و هنرهای خود را ابراز و به پایان رسید تا در حال تغییر ذهن و garnering متحدان. من در بر داشت که در حالی که بقیه جهان ممکن است درک هر چیزی در مورد من وجود دارد هنوز هم کتاب و فیلم و موسیقی است که به من کمک کرد جای من در جهان است. همراه با شاعران, هنرمندان و چهره های عمومی از جامعه من لیست توصیه هایی برای چیزهایی که به خواندن و گوش دادن به. ما انتخاب را منعکس راه های متعدد است که تمایلات جنسی و جنسیتی قطع با گفتمان اطراف کلاس طبقه creed و حتی ملیت. ما همچنین در پرتاب چند پیشنهاد برای کودکان و بزرگسالان جوان به دلیل تعصبات آموخته رفتار ما باید که فراموش نکنید.

Joshua Muyiwa

جاشوا Muyiwa

شاعر و نوازنده و نویسنده و مقاله نویس بنگلور

بخوانید

مگی نلسون Bluetsاست که فوق العاده صمیمی نفسانی تفکر در رنگ آبی و خیلی بیشتر.

Audre Lorde را سیاه و سفید اسب شاخدار برای ما یادآوری میکند که ما نگه داشتن موقعیت های متعدد در جهان است و هر یک از آن ضروری است برای ما تمامیت.

آدرین ریچ بیست و یک عشق اشعار خود را برای توانایی فوق العاده به فراتر از بدن لذت در حالی که ماندن در آن ریشه.

Summer of Pride: movies, books, podcasts

سازمان دیده بان

او-ره و شاهزاده خانم از قدرت. زیر لباس یک اقدام سری کارتون, آن دسته پیچیدگی جوان, عجیب و غریب, عشق و دوستی با مهارت و چابکی.

Bob’s Burgers نمی مقابله مستقیم با queerness اما دسته جوانه زدن نو جوان له عاشقانه و وسواس با دلخراش مهربانی.

Rupaul’s Drag Race شده است این ادعا را خانواده ها با هم پس از آن آغاز به کار بیش از یک دهه پیش و شما رو بیش از 12 فصل به تایید می کنند که ادعا می کنند.

گوش دادن

I love disco از 70s/80s, هنرمندان مانند سیلوستر با ضربه آهنگ You Make Me Feel (توانا واقعی)’, Donna Summer, Gladys Knight و مانند. این مرا به یاد سرزندگی جامعه من.

Akhil Katyal

Akhil Katyal

Akhil Katyal

شاعر Delhi.نویسنده از سه مجموعه: مانند خون در گزیده زبان چگونه بسیاری از کشورها می کند سند عبور و شب شارژ اضافی

بخوانید

آقا شهید علی محجبه Suite. او را می توان تیز و حساس بدون اینکه خود زیاده.

جریکو براون سنت برای راه های فوق العاده او روابط خود را با هم سیاهی و بندگی.

راجیو Mohabir را به Taxidermist کات برای کشمکش با هم Bhojpuri زبان انگلیسی و همچنین تجاوز+ هویت و سابقه قراردادی کار به عنوان یک هند کارائیب شاعر به خود کار می کند.

The Importance of Being Earnest by Oscar Wilde, directed by Adrian Noble with David Suchet as Lady Bracknell

اهمیت بودن به صورت جدی توسط اسکار وایلد به کارگردانی آدریان نوبل با David Suchet as بانو براکنل

سازمان دیده بان

جنی لیوینگستون مستند پاریس در حال سوختن استدر گی خرده فرهنگ از 80s که تبدیل به سنگ بنای.

Prateek فتس’ اولین داستان فيلم Eeb کاستن Ooo! (نوشته شده توسط Shubham) در مورد میمون اره از Lutyens’ دهلی نو است.

واریته تئاتر تولید اسکار وایلد, اهمیت بودن به صورت جدی به کارگردانی آدریان شریف. بازیگر بریتانیایی David Suchet بازی بانو براکنل, ساخت پنهان جهان متلاطم زیر بازی بیشتر قابل مشاهده است.

گوش دادن

رویای سفر: سفر از موسیقی کشف در سراسر پاکستان در یوتیوب. برای خود استادانه دست زدن از تم مانند عشق و از دست دادن اشتیاق.

Durga Gawde

Durga Gawde

جنس مایع, هنرمند و بازیگر, بنگلور

بخوانید

Devdutt Pattanaik را Shikhandi و قصه های دیگر آنها را به شما بگویم کنکاش ما اسطوره ها به ما نشان می دهد که عجیب و غریب مردم باید همیشه در فضای جامعه ما است.

سازمان دیده بان

تام هوپر را به دانمارکی دختریک زندگینامه فیلم عاشقانه است که آثار زندگی لیلی الب یکی از اولین دریافت کنندگان شناخته شده از شرایطی عمل جراحی است.

Thiagarajan Kumararaja را سوپر لوکس بازیگران Vijay Sethupathi. این نشان می دهد فوق العاده رابطه بین کودک و پدر و مادر است که بر اساس تغییرات سطحی.

Netflix بکشد عجیب و غریب چشم برای آوردن شادی خالص.

Summer of Pride: movies, books, podcasts

گوش دادن

Kiran گاندی معروف به مادام گاندی هندی-آمریکایی موسیقی الکترونیک هنرمند و درامر برای تلاش های خود را در ایجاد فضاهای زنانه و غیر دودویی صدای. در ساوندکلاود.

Moulee C

Moulee C

Moulee C

بنیانگذار عجیب و غریب چنای تواریخ جشنواره مدیر و متصدی عجیب و غریب روشن متحرک و محل کار تنوع سهام و ورود استراتژیست. چنای.

بخوانید

هنرمند و شاعر Gireesh را Vidupattavai. آن را با شعر و نثر به داستان عجیب و غریب از زندگی معاصر در زمینه.

Su Samuthiram را Vadamalliهر چند نوشته شده توسط کشورهای مستقل مشترک المنافع — جنسیتی مرد می درخشد یک نور مثبت در ترانس مسائل.

ملا Vilakum Pani Thiraiاولین مجموعه از تامیل کوتاه داستانی توسط کشورهای مستقل مشترک المنافع — جنسیتی افراد سرپرستی transwoman مجری و نویسنده زندگی لبخند Vidya.

Summer of Pride: movies, books, podcasts

سازمان دیده بان

مسیحی Faure را Un Amour à Taire (عشق پنهان) نشان می دهد, عاشق تحت رژیم نازی در مناقصه مد. من خودم از بازگشت به این فیلم است.

Matthew Warchus’ پراید دنده سنگین تم با لمس نور و با این نسخهها کار به عنوان یک درس است که پیروزی نهایی وقتی است که همه به حاشیه رانده حرکات با هم کار کنند برای تغییر.

قابل مشاهده است: در تلویزیون است یک مجموعه مستند که برجسته جدول زمانی از شخصیت های عجیب و غریب در تلویزیون آمریکا. آن را با این نسخهها کار به عنوان یک تمرین جالب برای نقشه خود ما سیر نمایندگی در رسانه ها.

گوش دادن

به انجمن خوش آمدید شب ول لزوما عجیب و غریب خاص, پادکست, اما همه چیز که اتفاق می افتد در این جهان داستانی است که شبح وار, عجیب و غریب و عجیب و غریب

Priya Gangwani

پریا Gangwani

پریا Gangwani

عجیب و غریب, فعال دهلی نو

بخوانید

نیل Mukherjee یک زندگی از هم جدادرخشان کتاب است که می گوید hauntingly زیبا داستان یک پسر جوان از کلکته که می رود به تحصیل در آکسفورد. در حالی که کشف تمایلات جنسی خود او اجازه می دهد تا زندگی خود مارپیچی خارج از کنترل است.

پارواتی شارما مرده شتر و دیگر داستان عشق فوق العاده مجموعه ای از داستان های کوتاه در زمینه.

Jeffrey Eugenides’ میدلسکس باید باید به عنوان خوانده شده.

Summer of Pride: movies, books, podcasts

سازمان دیده بان

در Netflix مای مارتین احساس خوبکه بزرگ طنز و سیاست; هانا Gadsby را Nanette برای درخشان تبدیل کمدی بر سر آن است. برای افراد جوان وجود دارد که نیمی از آن فوق العاده عجیب و غریب در یک دبیرستان های عاشقانه و دختران هاکیاست که طراوت را در بازی های ورزشی.

Céline Sciamma را Portrait of a Lady در آتشاست که زیباترین و آثار با زن زل زل نگاه کردن.

OML کانال یوتیوب است برخی از عکس های عجیب و غریب در وب سایت-سری برای بزرگسالان جوان است.

گوش دادن

جنسيت سوالیک پادکست هفتگی توسط Dhamini راتناما صحبت می کند که به blindspots در اطراف جنسیت و تمایلات جنسی خود با نگاه به مسائل در اخبار. همجنسگرایان داستان اسناد تجارب افراد از سراسر طیف..

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید