‘سوپر لوکس’ بازیگر Gayathrie شانکار را تامیل فیلم کوتاه در مورد یک مادر و دختر رابطه

وجود دارد بسیاری از لایه ها را به یک مادر و دختر رابطه است. فراتر از آشکار شیرینی نهفته بیم و هراس و شک و جاه طلبی در ترکیب خود زندگی می کند. و آن است که اغلب ما به عنوان یک جامعه آدرس این جنبه.

پنجاه سال Selvi, ‘ایده آل, هندی, مادر’ است که در راه خود را به تحقق بخشیدن به او پس از سرکوب رویاهای یک سال پس از مرگ شوهرش. هوشمندانه کسب و کار آنلاین است که در ذهن او اما مبارزات او با اعتماد به نفس. زمانی که Kavitha او به شدت مستقل از پدر به شمار او را با یک چالش Selvi در سمت چپ با یک تصمیم گیری است که تنها او می تواند.

ب Selvi & دختران یک داستان است که به کنکاش زانو به جنبه های مختلف یک مادر و دختر رابطه است. تامیل فیلم کوتاه اجرا می شود که برای حدود 20 دقیقه برنده یک کمک مالی توسط او و در حال حاضر پروژه برای ترویج کارآفرینی زنان ارائه شده توسط Deutsche Gesellschaft für بینالمللی Zusammenarbeit (GIZ) و منتشر خواهد شد با همکاری GIZ بعد از این سال.

کارگردان Drishya چنای بر اساس تئاتر پزشک این فیلم ساخته شده توسط یک بیشتر-زن خدمه و ستاره بازیگر کهنه Kalairani به عنوان مادر و سوپر لوکس شهرت Gayathrie شانکار به عنوان دختر. خلاق تولید و پخش این فیلم توسط ماهور ردی.

‘Super Deluxe’ actor Gayathrie Shankar’s Tamil short film is about a mother-daughter relationship

“من در حال نوشتن این ویژگی قبل از اینکه فرصت از GIZ آمد. من احساس می کنم که در سینمای تامیل مادر و دختر روابط اغلب به تصویر کشیده شده در یک راه واقعی. من می خواستم برای دریافت به پیچیدگی می گوید:” Drishya و اضافه میکند: “نسل شکاف بین نسل ما و مادر من بسیار بزرگ است. و ما اغلب به آزادی ما را برای اعطا شده است.”

داستان ناشی از Drishya را تحقق چقدر دشوار است برای به تعادل زندگی شخصی او با حرفه ای خود را. “وجود دارد یک رویا درون همه مادران است عمیقا ریشه دوانده ترس و ناامنی به عنوان به خوبی.”

از چشم انداز خلاق آن را واقعا مهم بود برای Drishya که این فیلم تا به حال یک زن زل زل نگاه کردن. این کار به نفع خود زمانی که تیم متوجه شدم که هر کس در اطراف آنها تا به حال یک داستان مشابه برای به اشتراک گذاشتن. این نیز مهم است که بازیگران سرب به اشتراک گذاری یک گرم تفاهم از آنجا که داستان در درجه اول به بررسی رابطه خود را.

Gayathrie می افزاید: “Kalai خانوم و من تا به حال برای ساخت یک رابطه بیش از چند روز و شیمی تا به حال برای نشان دادن بر روی صفحه نمایش. بنابراین در بین عکس ما خواهد آواز خواندن و رقص با هم و حتی گاهی اوقات دیگران خواهد بپیوندید.”

بازیگر شنیده بود روایت و احساس آن یک relatable داستان. “سپس Drishya و شروع کردم به های خود ما مادر و دختر داستان است. ما تا به حال بسیار شبیه فرایند فکر در حال اجرا می گوید:” این بازیگر اشاره کرد که شخصیت Kavitha بود و بسیار او را دوست دارم. اما او مادر است و هیچ چیز مانند Selvi و بود که چرا کاری در رابطه با Kalairani شخصیت از Selvi مهم بود که او می افزاید.

که از یک تئاتر پس زمینه Drishya رویکرد به فیلم بسیار تحت تاثیر رسانه است. “سحر و جادو است که اتفاق می افتد زمانی که شما تمرین و هنگامی که شما یک رابطه دوستانه خود را با همکاری بازیگر است چیز دیگری” Drishya می افزاید.

در یکی از صحنه های که در آن شخصیت های مقابله با آنها در حال ساخته شده به راه رفتن در اطراف خانه و بداهه نوازی از نظر این جنبش است. “آنها باید حرکت به راحتی در خانه خود را. من مسدود شده که صحنه مانند چگونه من می خواهم برای یک بازی” کارگردان می گوید و اضافه کرد که چنین خلاق تاثیر اضافه کردن به رئالیسم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>