سوپر خواننده شرکت کننده Krishaang تفسیر از ‘Buddhi Ulla Manidharellam’ می رود ویروسی در رسانه های اجتماعی

یک فیلم کوتاه از یک پسر جوان آواز Buddhi Ulla Manidharellamهای معروف و قدیمی آهنگ از فیلم تامیل Annai ارائه شده در مشخصه های سبک با گذشته artiste Chandrababu و بازیگران Ranga رائو و Bhanumathi گرفته, رسانه های اجتماعی توسط طوفان.

این ویدئو تا کنون ناشناس به ضرب گلوله کشته شد در داخل یک کلاس درس در یک مدرسه شهرستان را نشان می دهد و دانش آموز که نام Krishaang ارائه دادن لذت بخش نسخه از آهنگ. شور و شوق خود را و enunciation از زبان و همچنین توانایی های خود را به تصرف خود منحصر به فرد منقول از Chandrababu صدای در ستایش از کاربران توییتر که به اشتراک گذاری ویدئو از دیروز.

 

در میان کسانی که این ویدئو و ستایش آواز خواندن او بود آهنگساز موسیقی S. Thaman که گفت که پسر خواهد بود آینده Shankar Mahadevan.

“این آهنگ خیلی رنگی یادداشت و دیوانه vibratos. این پسر jus میخ آن را با سهولت. من درخواست پدر و مادر خود را به [او] بهترین آموزش ممکن است,” او گفت: در یک صدای جیر جیر.

 

پس از رفتن تصویری, ویروسی بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی شد و سریع برای شناسایی و پسر به عنوان یک شرکت کننده در فصل جدید سوپر خواننده نیست که پخش در تلویزیون ویجی. او انتخاب شده برای شرکت در نشان می دهد و خواهد شد رقابت در برابر 19 جوان دیگر شرکت کنندگان است.

در حقیقت اولین قسمت آن پخش شده در شنبه Krishaang همراه با یکی دیگر از شرکت کننده خواند سرحال آهنگ Ennama Kannu Sowkiyama? از Rajinikanth فیلم Mr بهارات. عملکرد آنها در آمد بسیار ستایش از قضات خوانندگان Shankar Mahadevan, Chitra, Kalpana و بازیگر-خواننده Nakul.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>