دادگاه عالی اجازه می دهد تا درخواست برای خروج درخواست در یوگا پروتکل به منظور افزایش COVID-19 مقاومت

روز پنج شنبه دادگاه عالی اجازه درخواست مدافع, Ashwini Upadhyay به برداشت تقاضای خود را به طور مستقیم دولت به منظور توسعه یک “یوگا استاندارد پروتکل” به منظور افزایش COVID-19 مقاومت است.

آقای Upadhyay متمایل پس از یک نیمکت رهبری عدالت Ashok بوشان از او خواست به رویکرد دولت به جای دادگاه.

“پس از ساخت ارسالی, برای برخی از زمان آموخته مشاوره برای درخواست به دنبال کسب اجازه برای خروج درخواست او را قادر به رویکرد مقامات ذیصلاح. حکم دادخواست را رد کرد و به خارج گفت:” نیمکت نیز متشکل از قضات R. Subhash ردی و محمد رضا شاه, انجام, این جلسه از طریق ویدئو کنفرانس.

این طومار گفت: وزارت AYUSH باید پخش یوگا پروتکل برای تقویت سیستم ایمنی. “آسیب های ناشی از به مکان بسیار بزرگ است چرا که COVID-19 همه گیر است که به سرعت در حال گسترش و هیچ واکسن یا دارو کشف شده تا به امروز است ،

بیماری های شایع

آن گفت: این وزارتخانه در حال توسعه نمی سفارشی پروتکل برای کنترل دیابت و قلبی و عروقی, بیماری های تنفسی, بیماری, تومور, گوارشی, بیماری های, تب و عفونت ها و بیماری های اسهالی.

این پیل نیز به دنبال دستورالعمل ها را به وزارت توسعه منابع انسانی به منظور توسعه استاندارد های درسی ‘محیط زیست, بهداشت و یوگا علم” برای دانش آموزان I-VIII استانداردها و آن را مطالعه اجباری در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>