روز پنج شنبه دادگاه عالی رد یک سری از درخواست به درخواست ارسال بر اساس رزرو و لایه خامه اصل در ورود به سطح با توجه به تبلیغات به SC و ST کارکنان در کارناتاکا.

یک نیمکت از قضات U. U. Lalit و D. Y. Chandrachud گفت: این درخواست به چالش دولت را به اجرای آن شرط عمل 2018 پس از قانون اساسی اعتبار قانون تایید شد توسط دادگاه راس در مارس 2019. 15-صفحه: قضاوت پیشنهاد شده است که متقاضیان می تواند چالش مقررات در “مستقل رسیدگی است.”

“در حال حاضر MAs [متفرقه برنامه] هستند در اثر یک چالش اساسی به اقدامات دولت در اجرای رزرو عمل 2018 از طریق دولت به ترتیب به تاریخ مارس 15, 2019 و بخشنامه مورخ 24 ژوئن 2019. اگر متقاضیان آزرده توسط مراحل صورت گرفته است و توسط دولت آن است که باز به آنها به دنبال یک اساسی درمان برای به چالش کشیدن اقدامات انجام شده توسط دولت در مستقل رسیدگی” دادگاه راس گفت.

این برنامه به دنبال یک مسیر از راس دادگاه برای “re-کار” همه تبلیغات بر اساس ارسال بر اساس رزرو’. آنها خواسته دادگاه به طور مستقیم کارناتاکا به درخواست کرم لایه’ اصل است. ثالثا این برنامه تا به حال خواست دادگاه به اطمینان حاصل شود که دولت خود را پیاده سازی رزرو عمل 2018 در انطباق با apex تصمیم دادگاه در Nagaraj مورد است که به گسترش رزرو برای SC/ST به تبلیغات با شرایط خاص.

دادگاه گفت که درخواست “نه نگهداری.”

دولت به منظور 15 مه سال گذشته تا به حال برداشته دولت در اوایل اقامت در اجرای رزرو قانون و 24 ژوئن 2019 دایره شامل پرسش های متداول و پاسخ های خود را با توجه به آمادگی ارشد لیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی