دادگاه عالی dubs وکلا’ حمله ‘شوخی’

حملات توسط طرفداران برای “شل و ول دلایل” مانند انفجار بمب در پاکستان مدرسه و زلزله در نپال در همه کار شنبه ها برای بیش از 35 سال گذشته در سه منطقه از Uttarakhand باید مورد توجه دیوان عالی کشور که ای آنها را برای توسل به یک “شوخی”.

دادگاه بالا بود شنیدن درخواست تجدید نظر در برابر حکم Uttarakhand بالا و دادگاه آن برگزار شده بود به عنوان “غیر قانونی” این حملات و یا تحریم از کار در تمام روزهای شنبه توسط وکلا در دهرادون و در چندین بخش از هریدور و Udham Singh نگر. در سپتامبر 25, 2019 حکم دادگاه عالی تا به حال با اشاره به 266th گزارش کمیسیون حقوق که تا به حال تجزیه و تحلیل داده ها در از دست دادن کار در روز حساب از حملات توسط وکلا و تا به حال اشاره کرد که آن را تحت تاثیر عملکرد دادگاه ها و کمک به در حال نصب تعلیق از موارد.

طبق اطلاعات فرستاده شده توسط دادگاه عالی قانون کمیسیون با توجه به Uttarakhand برای 2012-2016 طرفداران بودند در اعتصاب 455 روز طول این دوره در دهرادون منطقه به دنبال 515 روز در هریدور منطقه.

دادگاه عالی اشاره کرده بود که این حملات به ندرت برای توجیه دلایل. “به ذکر چند انفجار در پاکستان مدرسه اصلاحات به سریلانکا قانون اساسی بین دولت آب رودخانه اختلافات حمله/قتل یک مدافع زلزله در نپال… و حتی برای kavi-sammelans” آن را گفته بود.

درخواست تجدید نظر در برابر HC حکم آمد تا برای شنوایی قبل از یک نیمکت از قضات آرون Mishra و محمد رضا شاه در روز پنج شنبه.

“این اتفاق می افتد در همه جا در کشور است. این است که یک جا مورد به آغاز suo motu تحقیر. چگونه می تواند به کانون وکلا می گویند که آنها را از ادامه اعتصاب ؟ ” نیمکت اظهار داشت. “چیزهایی که باید فرو ریخت” نیمکت گفت: “HC منظور به طور کامل توجیه می شود. ما نمی توانیم اجازه چیزهایی مانند این… شما در حال انجام یک شوخی است. اعضای خانواده حمایت می میرد و کل نوار را در اعتصاب ؟ ” نیمکت گفت: در حالی که رزرو خود را در یک درخواست ثبت توسط وکلا بدن دهرادون.

وکیل ظاهر می شود برای درخواست گفت: نیمکت که حملات متوقف شده بود در دهرادون منطقه.

در حکم دادگاه عالی اشاره کرده بود که “پیدایش این شکل عجیب و غریب” اعتراض از تحریم کار در روزهای شنبه برای بیش از 35 سال بود قابل ردیابی به غرب اوتار پرادش که مناطق فوق الذکر تشکیل بخشی از, قبل از دولت Uttarakhand ایجاد شده در نوامبر 9, 2000.

آن را تا به حال اشاره کرد که طرفداران از غربی, Uttar Pradesh شده اند در اعتصاب در تمام روزهای شنبه گذشته سه و نیم دهه در پیگیری تقاضای خود را که یک دادگاه عالی نیمکت بود تاسیس در منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>