دادگاه عالی پنل brainstorms با وکلا در از سرگیری فیزیکی جلسات دادگاه

هفت قاضی کمیته دادگاه عالی رهبری عدالت N. V. Ramana است brainstormed با وکلا در مورد این موضوع از سرگیری فیزیکی جلسات دادگاه که متوقف شد در اواخر ماه مارس با توجه به رشد بهداشت ترساندن ناشی از جهانی همه گیر.

در جلسه برگزار شده در جولای 24 با نوار رهبران این کمیته در نهایت تصمیم به صبر برای دو هفته دیگر و ببینید که چگونه COVID-19 وضعیت panned.

یک منبع در دادگاه عالی گفت که در طول بحث فیزیکی جلسات دادگاه با سپر شیشه ای برای محافظت از قضات در نظر گرفته شد. پیشنهاد کاهش یافته بود. علاوه بر این دادگاه رایج تهویه مطبوع مجاری.

بسیاری از پیشنهادات

این کمیته در نظر دارد مرحله به مرحله افتتاح فیزیکی سیستم دادگاه به عنوان و هنگامی که این وضعیت را بهبود می بخشد. پیشنهادات خود را قبل از قرار دادن این کمیته شامل categorising موارد است که می تواند شنیده فیزیکی دادگاه هر زمان که آنها شروع که می توان قبل از دادگاه مجازی.

طرح های مختلف بر روی سندان از جمله یک پیشنهاد که مورد پذیرش مرحله شنیده می شود در دادگاه مجازی در حالی که موارد مجازات اعدام تجدید نظر کیفری و بازداشت می تواند به ارسال فیزیکی دادگاه. قضات نمی خواهید را به یک جانبه تماس در انتخاب موارد و ممکن است بخواهید وکلا به یک بحث مفصل به کار کردن یک مکانیزم با دادگاه عالی رجیستری است.

همانطور که در حال حاضر مجازی سیستم دادگاه ادامه خواهد داد.

علاوه بر عدالت Ramana دیگر قضات در این کمیته در حال قضات آرون میشرا Rohinton F. نریمان, U. U. Lalit, A. M. Khanwilkar D. Y. Chandrachud و L. Nageswara Rao. آنها در تعامل با دیوان عالی کانون جمهور Dushyant دیو; نوار شورای هند رئیس Manan Kumar Mishra و دیوان عالی کشور طرفداران-در-رکورد کانون جمهور شیواجی Jadhav.

این جلسه بسیار مهم بود که به عنوان یک درجه از ناامیدی آغاز شده است به مجموعه ای در میان بسیاری از حرفه ای ها قانونی با توجه به از دست دادن درآمد در ماه های گذشته از همه گیر محدودیت.

“کمیته آگاه است از گرفتاری های بسیاری از وکلا. نه تنها وکلا رنج می برند طرفین دعوا نیز انجام دهید. این کمیته به طور مداوم بررسی وضعیت بر روی زمین و پس از مشاوره از کارشناسان پزشکی” این منبع گفت.

این کمیته خواسته است بار رهبران به ارتباط برقرار کردن با منشی عمومی دیوان عالی کشور در مورد هر گونه مسائل فنی مواجه وکلا در حالی که شرکت مجازی در جلسات دادگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>