دادگاه عالی raps دهلی دولت در دولت از COVID-19 بیمارستان

دادگاه عالی ناودان دهلی دولت برای انتخاب “شلیک فرستادگان پزشکان و متخصصین” که به ارمغان آورد و ملال انگیز, حقیقت در مورد آن COVID-19 بیمارستان به نور به جای تلاش برای “نجات خود”.

“پزشکان و امدادگران در حال رزمندگان. مبارزه با این بیماری همه گیر است که مانند یک جنگ است. آنها نیاز به پشتیبانی. اما شما تنها علاقه مند به تشکیل پرونده دپو. راه حل است نه تهدید پزشکان. ما اجازه خواهد داد که به اتفاق می افتد…” عدالت سانجی کیشان کال یکی از قضات در نیمکت رهبری عدالت Ashok بوشان خوراکی خطاب به دولت دهلی نو جانبی.

همچنین بخوانید: عکس از بدن دروغ بعدی به بیمار در چنای بیمارستان می رود ویروسی

عدالت کال با اشاره به تعلیق یک کارمند که یک ویدیو در مورد “اسفناک امور” در LNJP بیمارستان از جمله ستون از COVID-19 مرده است.

“کسی که مدل متوقف شده است” عدالت کال اظهار داشت: به صورت خوراکی.

“شما نمی خواهید حقیقت را به بیرون آمدن” عدالت M. R. شاه interjected.

اضافی وکیل عمومی سانجی جین برای دهلی نو توافق وجود دارد هیچ نقطه ای در, تیراندازی, رسولان.

“شما در حال تیراندازی فرستادگان پزشکان و متخصصین” عدالت کال گفت.

آقای جین اذعان کرد که “همه چیز نیست hunky-dory”.

“ما ترک هر چیزی را به شانس. ما بسیار متمرکز بر اقدامات درمانی برای بیمار, مراقبت از دفع از بدن مرده و حقوق… ما تاکید بر اقدامات درمانی… در ظرفیت سازی” آقای جین مطمئن دادگاه.

‘فایل استشهاد’

دادگاه اما راضی نبود با دولت پاسخ و خواسته آن را به یک فایل تازه استشهاد روز پس از فردا (19 ژوئن) جزئیات اصلاحی مراحل آن را گرفته و برای نجات خود از جمله خروج از دپو در برابر خبرچین.

“ما درک نیست رویکرد خود را قبل و پس از صدور اخطار برای شما” عدالت کال گفت.

در این جلسه بر اساس suo motu cognisance گرفته شده توسط دادگاه راس در درمان پرداخت به COVID-19 بیماران و اجساد کسانی که از دست نبرد با ویروس. دادگاه با اشاره به چند گزارش های رسانه ای به خصوص در دولت دهلی نو-اجرای LNJP بیمارستان در فقدان زیرساخت های بیماران و خانواده های آنها در حال اجرا از ستون برای ارسال به خود اعتراف کرد و در نهایت ویدئوها از COVID-19 مرده انداخته بودن به چاله.

“دولت در آنها وظیفه نهفته است به مراقبت از سلامت شهروندان خود نمی تواند کناره گیری مسئولیت خود را به اطمینان حاصل کرد که تمام بيمارستان ها از جمله بيمارستان های دولتی مراقبت از COVID-19 بيمار. وظیفه دولت NCT دهلی نو به پایان نمیرسد در اطلاع رسانی به مردم است که آن را مرتب 5,814 تخت در بيمارستان های دولتی و 9,535 تخت از جمله بیمارستان های خصوصی. دولت و افسران آن نیز وظیفه محدود به اطمینان حاصل شود که بیماران از مراقبت هستند از حضور و ارائه تمام امکانات پزشکی و بیمارستان ها باید زیرساخت های لازم و کارکنان” دادگاه تا به حال مشاهده شده در آن سفارش قبلی.

دادگاه صادر کرده است توجه به دهلی نو, Maharashtra, West Bengal, Tamil Nadu و گجرات و همچنین به LNJP بیمارستان. ایالات متحده خواسته شده است به گزارش وضعیت خود را در بیمارستان های دولتی مراقبت از بیمار و اطلاعات مربوط به کارکنان زیرساخت ، این گواهی حسن همراه با این گزارش باید زمینه از طریق رئیس دبیر یا منشی, وزارت بهداشت و رفاه خانواده از ایالات متحده. مدیر یا پزشکی سرپرست LNJP بیمارستان دستور داده شده است به توضیح “اسفناک امور” در موسسه خود را.

این نوشته مورد ژوئیه 17.

“این گزارش نشان می دهد صحنه های وحشتناک از دهلی نو و اوتار پرادش در COVID-19 بیمارستان اختصاص داده شده. این شرایط اسفناک از بخش های احساساتی وضعیت بیماران… آنها دیده می شود در بخش با بدن مرده در لابی و تبریک مناطق. بدون اکسیژن وجود دارد یا شور قطره ای پشتیبانی می کند. وجود دارد هیچ کس برای حضور در این بیماران… وضعیت یک بیمارستان دولتی در دهلی نو با 200 تخت است که تنها 17 تخت اشغال شده… بیماران قادر به دریافت خود اعتراف کرد… چه درد دادگاه بدون مراقبت مناسب و یا درمان است که با توجه به” عدالت بوشان بود گفت: در آخرین جلسه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید