دادگاه عالی حاضر به سرگرم کردن درخواست به صورت یکنواخت و رایج برنامه های درسی برای دانش آموزان مدرسه

دیوان عالی کشور در تاریخ 17 ژوئیه حاضر برای سرگرم کردن یک درخواست به صورت یکنواخت و رایج برنامه های درسی برای دانش آموزان بین سن شش و 14 در سراسر کشور به جای متنوع آنهایی که مانند CBSE این ICSE و تخته دولت گفت این بود: “موضوع از سیاست” و قوه قضائیه نمی تواند “فرمان” دولت است.

عدالت D. Y. Chandrachud پیشرو سه قاضی نیمکت, رد دادخواست توسط مدافع Ashwini Upadhyay به راه اندازی یک ملی آموزش و پرورش شورای/کمیسیون و به دنبال “یک ملت-یک-هیئت مدیره” سیستم است که در آن ICSE ادغام با CBSE.

آقای Upadhyay نیز خواست یک کتاب درسی استاندارد با فصل در حقوق اساسی, وظایف, بخشنامه اصول و طلایی در اهداف تعیین شده در مقدمه و خود را از مطالعه اجباری برای همه کودکان در سن 6-14 سال در سراسر قلمرو هند است.

در این عدالت Chandrachud خواست به دفاع یدکی فکر برای وضع اسفناک کودکان مدرسه بودند که در حال حاضر بر دوش خود کتاب و کیسه های سنگین.

“فرزندان ما هستند بنابراین بر دوش در حال حاضر با کیسه های سنگین بر روی شانه های خود… شما می خواهید برای اضافه کردن یکی دیگر از کتاب خود را به کیف و بار آنها بیشتر است. اجازه دهید ما نه بار فرزندان ما هر بیشتر” عدالت Chandrachud خطاب به آقای Upadhyay خوراکی.

“در حال حاضر هر یک از آموزش و پرورش هیئت مدیره خود درسی و برنامه درسی و امتحانات ورودی ها بر اساس CBSE بنابراین غالب سیستم را فراهم می کند فرصت های برابر برای همه دانش آموزان” در این طومار گفت.

“مدرسه آموزش سیستم رایج درسی و برنامه درسی مشترک خواهد رسیدن به کد از یک فرهنگ مشترک حذف نابرابری و کاهش تبعیض آمیز ارزش ها در روابط انسانی. این امر موجب افزایش بیماری و بهبود کیفیت زندگی و بالا بردن افکار که پیشرفت اساسی فلسفه برابر جامعه” درخواست گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>