دیوان عالی کشور روز جمعه ماند دادگاه عالی بمبئی سفارش کارگردانی فروش ورشکسته توسعه مسکن و زیرساخت با مسئولیت محدود (HDIL) برای اطمینان از بازپرداخت غرامت از بحران-آمار پنجاب و ماهاراشترا تعاونی بانک.

یک نیمکت متشکل از رئیس دادگستری SA Bobde و قضات BR Gavai و Surya کانت توجه داشته باشید از زمان درخواست تجدید نظر از بانک مرکزی هند در برابر دادگاه عالی بمبئی در سفارش.

بالا و دادگاه نیز با صدور اطلاعیه در RBI را درخواست احزاب از جمله Sarosh Damania که تا به حال با نزدیک شدن به دادگاه عالی بمبئی برای حصول اطمینان از پرداخت غرامت به PMC بانک دارندگان حساب.

پیش از این دادگاه عالی بمبئی در حال راه اندازی سه عضو کمیته valuating و فروش encumbered دارایی های HDIL به سرعت بهبود می یابند غرامت قابل پرداخت توسط شرکت به PMC بانک.

دادگاه عالی در حال گذشت این ترتیب در حالی که از شنیدن یک پیل به دنبال مسیر برای سریع دفع HDIL دارایی ها و خواص متصل اقتصادی جرم بال و اجرای مدیریت و بازپرداخت PMC سپرده گذاران بانک در اولین.

تقلب در PMC بانک به نور در سپتامبر سال گذشته پس از بانک مرکزی هند کشف کرد که آن را تا به حال گفته ایجاد حساب های ساختگی برای پنهان کردن بیش از ₹4,355 کرور از وام های توسعه یافته به HDIL.

با توجه به RBI های PMC بانک نقاب 44 مشکل وام حساب از جمله کسانی که از HDIL با دستکاری با خود هسته سیستم بانکی و حساب های در دسترس تنها محدود به کارکنان است.

بمبئی پلیس اقتصادی جرائم بال و اد ثبت جرائم علیه ارشد مقامات بانک مرکزی و HDIL مروج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی