نظرسنجی می گوید که فیلم هندی علاقمندان خواهد هنوز هم رفتن به سینما و با وجود coronavirus ترساندن

یک بخش از جمعیت هند است که هنوز جدی در مورد COVID-19 pandemic با وجود رشد تعداد موارد در هر روز به طور مداوم مطالعه تاثیر شیوع در تالار فیلم-رفتن رفتار.

حداقل 28 درصد از فیلم به طور منظم را برانگیخت هنوز هیچ دلیلی برای دور ماندن از سینما اگر آنها فرضی باز و یک فیلم آنها می خواستند برای تماشای بود گفت: مطالعه انجام شده توسط بمبئی رسانه های مبتنی بر شرکت مشاوره Ormax رسانه ها.

این مطالعه با عنوان “تاثیر COVID-19 شیوع در تئاتر رفتن رفتار در هند’ در حال انجام است در سراسر 80 شهرستانها در Hindi-تامیل تلوگو فیلم صنعت در مناطق با حجم نمونه 1200 متعهد فیلم را برانگیخت هر هفته. با در نظر گرفتن این وضعیت که در حال تغییر است هر روز Ormax است که انجام این مطالعه هر سه روز آینده با نتايج دو بار در هفته.

پنجم در این سری از نظرسنجی انجام شده بین ماه های مارس 19 و 22 نشان می دهد که 72 درصد از فیلم کشور علاقمندان خواهد دور ماندن از تئاتر تا این تهدید از رمان coronavirus کاهش می یابد.

آن را نشان می دهد یک افزایش از 58 درصد در ماه مارس 16-18 نظرسنجی اما نه به عنوان بسیار به عنوان یکی انتظار می رود. این رقم 33 درصد در نظرسنجی انجام شده بین ماه های مارس 12 و 15 و 26 درصد در یک انجام شده بین ماه های مارس 9 و 11 و 23 درصد بین ماه های مارس 6 و 8.

حداقل 75 درصد از بینندگان در Hindi زبان بازارهای گفت: آنها را به ماندن به عنوان مخالف به 57 درصد در نظرسنجی قبلی و 39% 28% و 26% در آنهایی که قبل از آن.

در جنوب به افزایش بود بسیار کمتر از این زمان با 67% گفت: آنها را به ماندن در برابر 58% و 30% 21% و 17% در نظر سنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید