Sushant مورد: پلیس به دنبال جزئیات قرارداد خود را با YR فیلم

بمبئی پلیس کاوش مورد اتهام خودکشی بازیگر بالیوود Sushant Singh Rajput با ارسال نامه ای به Yash Raj Films, به دنبال جزئیات این قرارداد آن را امضا کرده بود با او یک مقام رسمی گفت: در روز جمعه.

یک مقام دیگر گفت که بازیگر Rhea Chakraborty, یک دوست نزدیک از Rajput که ثبت بیانیه با پلیس در روز پنج شنبه گفت: محققان که او تا به حال به پایان رسید و قرارداد خود را با یاش راج فیلم و همچنین از او خواست برای جلوگیری از کار با بنر.

Rajput, 34, شناخته شده برای فیلم هایی مانند “Kai Po Che!”, “MS Dhoni: داستان ناگفته”, “Chhichhore” پیدا شد حلق آویز در Bandra آپارتمان در یکشنبه, ارسال تکان در صنعت فیلم و جاهای دیگر.

“پلیس در حال بررسی زوایای مختلف از جمله حرفه ای رقابت در مورد” این مقام گفت.

تا کنون Bandra پلیس ثبت کرده این اظهارات بیش از 13 نفر از جمله Rajput, اعضای خانواده و دوستان نزدیک مانند بازیگر Rhea Chakraborty و مصاحبه مدیر Mukesh Chhabra.

 

“در نظر داشتن حرفه ای زاویه پلیس شروع به تماس با برخی از برجسته خانه های تولید برای پرس و جو. به عنوان بخشی از آن پلیس در روز پنج شنبه با ارسال نامه ای به Yash Raj Films, به دنبال جزئیات قرارداد آن را امضا کرده بود با مرحوم بازیگر” یک افسر ارشد پلیس گفت:.

“ما نیز خواسته برای این نسخه از قرارداد که Yash Raj Films, امضا کرده بود, با, بازیگر,” او اضافه شده است.

در چند روز آینده پلیس نیز ممکن است در تماس با کسانی که تا به حال نقش مهمی در امضای قرارداد بین بازیگر و خانه های تولید برای پروژه های خود را به افسر گفت.

Rajput کار کرده بود در دو Yash Raj Films – فیلم های “Shuddh Desi Romance” (2013) کارگردان Maneesh Sharma و مدیر Dibakar بانرجی به کارگردانی “Detective Byomkesh Bakshy!” (2015).

فیلم سوم خود را با بنر قرار بود “Paani” به کارگردانی Shekhar Kapur. اما YRF برخاستیم و حمایت از این پروژه بعد.

این مقام پلیس گفت که Rhea Chakraborty, ثبت بیانیه در Bandra ایستگاه پلیس در روز پنج شنبه.

“او در ایستگاه پلیس برای تقریبا نه ساعت. بررسی افسران سوال خود را در مورد زوایای مختلف از جمله Rajput حرفه ای زندگی,” او گفت:.

“در بیانیه چاکرابورتی به پلیس گفت که Rajput تا به حال به پایان رسید و قرارداد خود را با یاش راج فیلم و همچنین از او خواست برای جلوگیری از کار با تولید ، آن را یک حادثه چاکرابورتی به پلیس گفت,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>