مظنون در سرقت سوء استفاده جنسی از زن مسن برگزار شد

45 سال Kondotty بومی بود که مظنون به سوء استفاده جنسی یک زن مسن و ربودن طلا خود را زینت دستگیر شد توسط Mukkom پلیس در روز جمعه.

Mujeeb رحمان متهم در این حادثه گرفتار شد و پس از دو هفته رسیدگی به این حادثه.

پلیس گفت: این مرد تا به حال رها 65 ساله قربانی پس از تجاوز جنسی و سرقت در منطقه جدا شده در نزدیکی Mukkom در جولای 2. او تا به حال متحمل آسیب های جدی در حمله و بستری شد به کالیکوت کالج پزشکی بیمارستان.

زن مورد حمله قرار گرفت در حالی که او در سفر توسط Franchesco را autorickshaw. او رو به خودرو اعتقاد داشتند که این یک خودرو تاکسی. مردی که به اعدام محکوم شده در بیش از 10 مورد بود و گفته میشود او به یک منطقه از راه دور برای سرقت و تجاوز جنسی. این چند مردم محلی کمک کرد که این زن برای رسیدن به کالج پزشکی برای درمان.

پس از این حادثه پلیس تا به حال تشکیل یک تیم ویژه و ثبت این بیانیه از حدود 50 autorickshaw رانندگان از این منطقه است. جزئیات بسیاری از تماس های تلفنی و تصاویری از تلویزیون مدار بسته دوربین های بیش از حد جمع آوری شد برای تحقیقات علمی است. آن بود که پس از قربانی شناسایی مظنون پس از دیدن عکس خود را که بررسی کردم یک انگیزه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>