در جهان گریبانگیر توسط یک بیماری همه گیر جهانی, نا آرامی و با حرکت سریع به اخبار چرخه می توان آن را دشوار است به یاد داشته باشید که جنگ در سوریه است که هنوز هم اتفاق می افتد.

حتی قبل از شیوع کروناویروس در زمان بیش از زندگی روزانه در سراسر جهان جنگ که آغاز شد در اوایل سال 2011 تا به حال تا حد زیادی کاهش یافته جهان جمعی رادار – کاهش بی پایان مبارزه شامل حال پیچیده تر وب از بازیکنان و پناهندگان که چند به یاد داشته باشید هنگامی که زندگی در یک کشور آنها به نام خانه.

اما آن را به عنوان وارد دهمین سال جنگ که باعث به گروه دولت اسلامی و باعث بدترین فاجعه انسانی قرن 21 – نشان داده است این است که هنوز ایجاد جدید تراژدی است که می تواند یک outsized تاثیر بر سیاست جهانی.

در اوایل این ماه ترکیه و سوریه نیروهای, درگیری مسلحانه در سوریه غربی است. آورده است که ناتو-عضو ترکیه و روسیه که طرف مخالف جنگ به آستانه رویارویی مستقیم و تولید یک موج بی سابقه ای از مردم آواره. با این استدلال که آن چهره یک پتانسیل جدید هجوم پناهندگان از سوریه و ترکیه اعلام کرد که دیگر نمی خواهد متوقف کردن آن قریب به اتفاق مهاجر و پناهنده از جمعیت به طور غیرقانونی وارد یونان, لمس کردن یک بحران جدید برای اتحادیه اروپا است.

بیش از نیمی از سوریه قبل از جنگ از جمعیت 23 میلیون نفر شده اند از خانه های خود رانده و متناوب 80 درصد از جمعیت در زیر خط فقر با توجه به سازمان ملل متحد. نیمی از کشور نهفته در خرابه. یک روند سیاسی وجود ندارد. بر خلاف آنچه برخی ممکن است امید, جنگ سوریه است که هیچ جا در نزدیکی آن پایان بازی.

هرج و مرج در شمال

آتش بس با میانجیگری ترکیه و رئیس جمهور روسیه در مسکو در هفته گذشته ممکن است قرار دادن ترمز در دولت سوریه ویرانگر عملیات نظامی برای بازپس گیری شمال غربی استان ادلب. اما این متوقف است نه یک راه حل دراز مدت و نهایی جنگ و مخرب ترین فصل هنوز به آمده است.

در سه ماه قبل از آن متوقف شد سوریه حمله باعث بزرگترین موج تنها از جابه جایی کل جنگ است. که ممکن است به مراتب بیشتر پرواز بشریت به سمت ترکیه اگر رئیس جمهور سوریه بشار اسد رزومه حمله برای بازپس گیری ادلب به برخی از 3 میلیون نفر است. این منطقه باقی مانده تحت کنترل شورشیان منطقه در سوریه و از سوریه دیدگاه تنها جایی ایستاده در راه تکمیل پیروزی نظامی.

“حتی اگر ادلب است به نحوی retaken و حدود 3 میلیون نفر در حال جایگزین در ترکیه و یا در جای دیگر بعید است که دمشق ظرفیت و یا حتی ابزار برای قانون که قبلا به مناطقی برای مدت زمان طولانی بدون مشکل گفت:” دنی Makki مستقر در لندن سوریه روزنامه نگار.

به طور مشابه, ترکیه و روسیه در مقابله با میانجیگری در ماه اکتبر به پایان رسید یک نظامی ترکیه علیه آمریکا و متفقین کردستان سوریه جنگجویان در این کشور جنوب شرق. اما نفت خیز منطقه است که هنوز هم رقابت. وجود دارد صدها نفر سربازان آمریکایی وجود دارد و ظاهرا در یک ماموریت برای محافظت از کردها کنترل شده نفت از بقایای گروه دولت اسلامی.

هر دو ایالات متحده و روسیه نیروهای گشت تنش در منطقه به طور جداگانه و هزاران نفر از ایران-حمایت شبه نظامیان مستقر هستند در این نزدیکی هست.

‘یک طوفان کامل از ویرانی’

نزدیک به یک دهه از مبارزه تبدیل شده است و خاورمیانه و کشور را به یک کشور شکست خورده ارائه رایگان-برای-همه پروکسی میدان جنگ که در آن قدرت های جهانی حل و فصل می توانید نمرات خود را.

روسیه و ایران و ترکیه و آمریکا همه باید چکمه بر روی زمین در سوریه است. لبنان حزب الله و کشت دیگر که تحت حمایت ایران در حال مبارزه با شبه نظامیان وجود دارد. اسرائیل بمب در داخل سوریه و اغلب در خواهد شد. جنگ کشیده است در بسیاری از بازیکنان بین المللی که یکی سوریه شوخی می گوید: شاید مردم سوریه هستند که باید کشور را ترک کنند بنابراین نه به برهم زدن آن قدرت های خارجی مبارزه در خاک خود.

آقای اسد شده است که قادر به نگه داشتن خود را از دست دولت مرکزی دمشق در طول جنگ همچنان به دور تراشه در خاک های شورشی برگزار کرد. شورشی نگه منقبض شده است در اندازه بیش از نیمی از کشور در یک نقطه به یک نوار کوچک در استان ادلب توسط مرز ترکیه در حال حاضر.

اما بسیاری از مناطق بازیافت توسط دولت یک زمین بایر از غرق ساختمان. چند پناهندگان به جرات بازگشت و بازسازي هستند و در انتظار نگه داشته در حال بررسی یک قطعنامه سیاسی.

در ضمن وضعیت اقتصادی رو به وخامت است به طوری سریع است که عادی سوریه مبارزه نگه دارید تا با قیمت که افزایش حتی بیش از این دوره از یک روز. ارز رو به فروپاشی است – آن را در حال حاضر طول می کشد و 500 پوند سوریه به دلار 20 بار قبل از سال 2011 ، اقتصادی فشار بوده است بدتر توسط همسایه لبنان حاد بحران مالی است.

“این یک ویرانگر پویا تقریبا یک طوفان کامل” دیوید Beasley رئیس برنامه جهانی غذا گفت: در مصاحبه اخیر است. “شما رو به جنگ و ویرانی جنگ در اقتصاد گذشته هشت یا نه 10 سال. اما در حال حاضر شما ترکیب لبنان سقوط اقتصادی چون سوریه و لبنان و اقتصاد به هم گره خورده است و این است که واقعا تبدیل شدن به یک طوفان کامل از ویرانی” او گفت:.

دایره کامل ؟

حتی اگر آقای اسد بودند به پس گرفتن باقی مانده تحت کنترل شورشیان قلمرو حکم آن موضوع دیگری است. او سیاست دولت “آشتی” در آن مناطق در حال حاضر کشف و ضبط به طور موثر مجبور به تسلیم از همه مخالفان – ثابت کرده است بیهوده.

در دمشق شده است وجود دارد یک سری از مرموز انفجار هدف قرار دادن غیرنظامیان و پرسنل نظامی با استفاده از مواد منفجره در سه هفته گذشته.

در استان جنوبی درعا که قیام علیه بشار اسد آغاز شد و در مارس 2011, آشتی بین دولت و شورشیان رسیده دو سال پیش هم پاشیده است با اعمال خشونت گزارش شده تقریبا به صورت روزانه.

کمین انفجار و تیراندازی به سمت چپ نمرات از مبارزان مرده در هر دو طرف و تظاهرات ضد دولتی باید دوباره فوران در برخی از مناطق. نیروهای دولتی در پاسخ با نیروی بی رحم در اوایل سال جاری زمانی که تنش با شورشیان تبدیل به شورش در نقاط مختلف استان درعا از جمله روستای Sanamein.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه یک مخالف جنگ گروه نظارت گفت: 217 نفر کشته در خشونت در ازرع در ماه های گذشته از جمله 45 شهروندان 113 سربازان و طرفدار دولت کشته و 37 شورشیان که امضا معاملات با دولت در سال 2018 است.

“رشد شورش در ازرع و فقیر وضعیت اقتصادی در دمشق مدارک و شواهد است که جنگ نمی خواهد به طور ناگهانی و در واقعیت اجتماعی و سیاسی و نظامی شرایط در حال حاضر به نشان می دهد که این سر و صدا برای سال های بسیاری آمده است” Makki گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی