به عنوان خواننده T. M. کریشنا کتاب سباستین و پسران در Dalit مسیحی mridangam سازندگان منتشر خواهد شد در روز یکشنبه خانواده mridangam استاد Palghat T. S. مانی Iyer گفت: آنها احساس کردند که این نویسنده تا به حال ‘فریب’ آنها را نه آشکار به حوزه کتاب است.

“در حالی که جمع آوری اطلاعات در مورد مانی Iyer و ارتباط خود را با mridangam سازندگان خود و خانواده و رویکرد خود را نسبت به نگهداری از ساز او را به ما می گویند که این کتاب در مورد طبقه و دین و سیاست است. ما در واقع احساس فریب خورده و فریب” خواننده Palghat R. Ramprasad نوه مانی Iyer گفت.

آقای Ramprasad پدرش گفت: T. R. Rajaram و عمو T. R Rajamani تا به حال مطلق ایمان به آقای کریشنا.

کتاب گزیده ای | نگه داشتن گاو و تحت تملک جدا | داخل جهان از mridangam سازان

“آن را بر اساس اعتماد است که ما افشا جزئیات. اطلاعات ارائه شده در این کتاب چیزی است که مردم نمی دانند در حال حاضر. به خاطر اصالت او به پدر و عمو و حسن نیت آنها به اشتراک گذاشته جزئیات زیرا آنها معتقد بودند این کتاب در مورد mridangam سازان.”

او گفت: خانواده معتقد است که این تحقیق صرفا علمی در طبیعت چرا که او به آنها گفت که در مورد سفر خود به کشتار خانه ها و بحث و گفتگو با کسانی که در برخورد با پوست است. “اما او به ما بگویید تن از این کتاب طبقه-بر اساس. هیچ یک از اعضای خانواده ما آماده است تا به درگیر در این مسئله بحث برانگیز,” او اضافه شده است.

 

“از هر آنچه که ما به عنوان خوانده شده ما متوجه است که ما اعتماد شکسته.” وجود دارد تعدادی از مثبت حوادث است که باید برجسته شده است. مثلا مانی Iyer ارائه شده خانواده Fernandes با یک صلیب طلایی یکی کریسمس; و حتی با مته سوراخ کردن هزینه های درمانی خود را زمانی که او به طور جدی بیمار آقای Ramprasad گفت.

گاو که در درجه اول برای گوشت ذبح شده. پوست فقط یک محصول استفاده می شود به mridangams همچنین, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی