T. N. می درخشد در کلاس 10 CBSE امتحانات هیئت مدیره

تامیل نادو ثبت یک پاس درصد از 99.61 بالاترین در کشور در کلاس 10 CBSE مدیره نتایج آزمون اعلام کرد.

اکثریت دانش آموزان خود را تکمیل کرده هیئت مدیره امتحانات در پنج موضوع اصلی — انگلیسی, زبان, علوم, اجتماعی, علم و ریاضیات — قبل از این مستند آغاز شد و در تامیل نادو. در مجموع 62,260 نامزدها به نظر می رسد برای امتحانات و تنها 241 دانش آموزان نیست آنها روشن است. این CBSE نیز اعلام کرد که آنها را جایگزین عبارت ‘شکست’ با ‘ضروری تکرار’ است که می تواند منعکس شده در اسناد و مدارک داده شده به دانش آموزان و نتایج آنلاین میزبانی در وب سایت خود.

این اولین سال است که به دانش آموزان داده شد گزینه ای برای انتخاب بین پایه ریاضی و استاندارد ریاضی نهایی خود مقاله. اکثریت ترجیح داده به این استاندارد ریاضی امتحان.

“همه دانش آموزان ما تصمیم گرفتند برای استاندارد ریاضی و آنها انجام شده فوق العاده هست. ما چندین centums در این موضوع نیز گفت: Minoo Aggarwal, اصلی, DAV, عمومی, مدرسه Velachery.

در ضمن چند مدارس گفت که وجود داشت یک شیب در عملکرد دانش آموزان در علم است.

ترکیبی از یادگیری مفهومی و کامل تجدید نظر املای موفقیت برای دانش آموزانی که به ثمر رساند و در امتحانات. “من از طریق رفت و NCERT کتاب های درسی به طور کامل و تضمین که من روشن بود در مورد همه مفاهیم” گفت: P. harini بازیگر, یک دانش آموز از P. S. B. B. ارشد متوسطه, K. K. نگر که به ثمر رساند در مجموع 499 علائم.

بیشتر MCQs

در سال آینده دانش آموزان انتظار می رود به یک مقدار زیادی بیشتر MCQs (با انتخاب چندگانه سوال) در هیئت مدیره خود exam papers. Aditya Gokul از Vel را Vidyashram که امن 493 مارکس گفت که دانش آموزان باید این در ذهن نگه دارید و اطمینان حاصل شود که آنها از طریق خود کتاب درسی به طور کامل از شروع سال.

در حالی که دختران ثبت یک پاس 99.85 درصد از پسران ثبت 99.42% عبور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>