T20 بمبئی franchises تهدید تحریم

تمام هشت صاحبان T20 بمبئی را تهدید به خروج از لیگ محلی در مورد احتمال ورزشی — که تحویل داده شده است مسئولیت برای برنامه ریزی بازار و رفتار لیگ توسط بمبئی انجمن کریکت (MCA) — همچنان درگیر در لیگ.

نمایندگان تمام هشت صاحبان تا به حال یک جلسه با وصول جمهور Vijay Patil در وصول باشگاه در Bandra-Kurla مجتمع در روز سه شنبه. آنها با ارسال نامه ای مشترک به Patil درخواست او را به دخالت و اطمینان از صاف انجام این رویداد است.

تصمیم مشترک

“ما تصمیم گرفته اند که مگر وصول است نه گرفتن شارژ از لیگ ما صاحبان نمی خواهد شرکت در لیگ از این پس تحت احتمال ورزشی” نامه دیده هندواظهار داشت.

در حالی که Patil و احتمال ورزشی باقی مانده در دسترس نیست برای نظر هندو درک می کند که این جلسه به نام Patil پس از نامه هفته گذشته این تیم در برابر صاحبان احتمال ورزشی با استناد به عدم شفافیت.

احتمال ورزشی — یک شرکت مشترک تشکیل IIFL و Wizcraft تنها برای T20 بمبئی انجام شده بیش از پنج سال مقابله با وصول. در حالی که وصول پرداخت شده است نامعلومی سالانه مبلغ اطراف ₹3 کرور روپیه در هر سال برای پنج سال احتمال ورزشی عملا اجرا می شود لیگ.

برای مراسم تحلیف نسخه شش franchisees تا به حال وارد شده به یک توافق دو جانبه با احتمال ورزشی.

تکمیلی پیمان

اما قبل از لیگ توسعه به هشت تیم پس از دریافت شکایت در مورد رفتار لیگ وصول به حال امضا توافقنامه تکمیلی ساخت آن یک حزب به توافق حق رای دادن علاوه بر احتمال ورزشی.

با توجه به یک تیم رسمی هیچ franchisee شده است با ارائه یک نسخه از این توافقنامه تکمیلی تا کنون.

جالب, بسیار تاخیر در اصلاحات مربوط به وصول اساسی در خط با دیوان عالی کشور-کارگردانی اصلاحات اداری آن را روشن است که لیگ را نمی توان برون سپاری. بند 28 از وصول اساسی در مورد “حاکم بر شورای T20 بمبئی لیگ برتر/سایر لیگ برتر” مشخص است که هفت عضو شورای حکام از جمله دبیر و خزانه دار باید منصوب و در نشست عمومی سالانه.

اما وصول است و در عین حال به تشکیل AGM با وجود مجموعه ای جدید از دفتر حامل داشتن گرفته شده در اکتبر 4. تا AGM تشکیل شده است سرنوشت T20 بمبئی آویزان در تعادل می باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>