پنبه حلاجی شده خود را مرتب گلایه هند فانتزی شانس خود را از ادعا زنان T20 tri-سری هنگامی که آنها به صورت استرالیا در اجلاس برخورد در ملبورن در روز چهارشنبه.

پس از ناکامی در آتش هماهنگ در سه مسابقات لیگ, هند تولید خوب حلاجی نشان می دهد برای ضبط هفت حلقه پیروزی بر استرالیا در روز شنبه که در زمان Harmanpreet Kaur-led طرف به نهایی.

دو طرف در برابر داشتن برنده یک مسابقه در برابر یکدیگر در دو پا لیگ.

ارشد, درب بازکن, Smriti Mandhana ادامه داد: به پنبه حلاجی شده سدی همراه با Harmanpreet اما امیدوارکننده ترین چیزی بود که 16 ساله Shafali Verma آمد خوب در آخرین بازی مقابل استرالیا.

سمت خانه ارسال شده 173 برای پنج, حسن نیت ارائه میدهد 57-توپ 93 از Ashleigh گاردنر و مگ Lanning 22-توپ 37 اما هند بازرسی و نگهداری هدف در 19.4 اور تا حد زیادی با توجه به بازکن Shafali را 49 خاموش 28 توپ و Mandhana را 55 خاموش 48 توپ.

پس از دو شکست Shafali به هند شروع پرواز و نوبت شامل هشت چهار دست و پا و شش. ارشد او باز شریک Mandhana از سوی دیگر لنگر تعقیب و گریز با یک جامد کشیدن که شامل هفت مرزهای.

Jemimah رودریگز نیز با quickfire 19-توپ 30 بود که نکردم با پنج بازدید به حصار در حالی که Harmanpreet سون با اجرای یک توپ 20 برای کمک به هند در تعقیب این هدف است.

هند پرتاب انجام شده است در این دوره از مسابقات با امثال Deepti شارما و Rajeshwari Gayakwad تولید سازگار اجرای برنامه. در یکی مانده به آخر لیگ بازی برابر انگلستان کنندگان هند را به خوبی نمی دهد مخالفان یک پیروزی آسان در حالی که دفاع از یک کل.

استرالیا رو افزایش پس از یک پیروزی آسان انگلستان بیش از یک روز بعد از باخت به هند است. آنها قوی پنبه حلاجی شده خط-با درب بازکن اسکله Mooney در میان اجرا می شود و یکی پایین گاردنر در فرم فوق العاده ای.

بازیکنان کلیدی Lanning و Ellyse پری نیز در تماس است. تنها مبارزه خمیر شده است, درب بازکن, الهام Healy.

گاردنر تا به حال از بالا به ثمر رساند در برابر هند در دومین بازی لیگ بین دو طرف در حالی که Mooney نقش مهمی در پیروزی برابر انگلستان که در زمان سمت خانه به فینال.

در مسابقات مقدماتی رویداد برای T20 جام جهانی ابتدا در استرالیا در فوریه 21.

تیم (از):

هند زنان: Harmanpreet Kaur (سروان), Shafali Verma, Smriti Mandhana, Jemimah رودریگز وداع Krishnamurthy, Taniya Bhatia, Deepti شارما Shikha Pandey, Pooja Vastrakar, Rajeshwari Gayakwad, Radha Yadav Richa Ghosh, همچون آرونداتی ردی Harleen Deol, نزهت Parween, Poonam Yadav.

استرالیا زنان: الهام Healy, بث Mooney, Ashleigh گاردنر مگ Lanning (سروان), Ellyse Perry, Rachael Haynes, Jess Jonassen, Delissa Kimmince, Annabel ساترلند گرجستان ورهم مگان Schutt, نیکولا کری, سوفی Molineux ارین, سوختگی, Tayla Vlaeminck.

بازی شروع می شود 8.10 هستم IST.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی