در حال رشد در جیپور Ilyas رافائل خان در معرض سنتی tabla بازی را از طریق پدر بزرگ خود را و شروع به یادگیری در سن پنج سالگی. زمانی که او 10 بود او شنیده معاصر صوتی سازهای کوبه ای شکل beatboxing. این tabla بازیکن تصمیم گرفت به ترکیب این دو و شروع به نشان می دهد که تحت نام مرحله Tablaboxing (Ilyas رافائل خان). “من می خواستم به ترکیب این هنر با فرم جدید برای ایجاد چیزی منحصر به فرد,” او می گوید.

خان یکی از نوازندگان در RagaMoon 2020 جشنواره موسیقی برگزار می شود در Gorai بیش از آخر هفته. دیگر هنرمندان در این خط هستند, آلمانی, fusion multi-نوازنده Prem جاشوا fusion عمل Vasu Dixit جمعی سه تار بازیکن Mehtab علی نیازی و Harpreet سینگ که موسیقی آهنگ از آثار شناخته شده و شاعران.

این جشنواره را به خود جذب یک جامعه کوچک از دوستداران موسیقی که گرد هم می آیند به جشن موسیقی در محیط طبیعی است. آن است که طی یک دوره 24 ساعته است که در آن اجراهای پراکنده با کارگاه های آموزشی.

در ریتم

به نوبه خود, خان, را, انفرادی, مجموعه ای با beatboxing و طبل و حلقه. “من انجام خواهد شد ترکیب خود من علاوه بر این برخی از شناخته شده قطعات. به جای استفاده از سنتی tabla bols من با استفاده از جدید هجا یا beatboxing برای نشان دادن ریتم,” او می گوید. خانواده خان پدر حمید کاوه خان دیده می شود هفت نسل از نوازندگان.

او می گوید: “من از یک مخلوط پس زمینه با یک فرانسوی ، به من آموزش داده شده در موسیقی سنتی, من در ابتدا بگویم که پدر من در مورد عشق من برای beatboxing. من اول tablaboxing نشان می دهد در سن 12 و هنگامی که پدر من آن را دیدم به او در واقع خوشحال است.”

خان اول کشف فرم موسیقی زمانی که او شنیده Jason سینگ از انگلستان است. او به یاد می آورد: “من خودم آموزش از طریق یوتیوب و بعد یاد گرفتیم از بت من Alem جهان قهرمان در beatboxing. من خوش شانس برای انجام با او در بسیاری از موارد,” او می گوید. علاوه بر عالم خان را تحت شده است tabla استاد استاد Zakir Hussain. “من با الهام از این راه زندگی می کنند زندگی خود و فلسفه خود را. موسیقی من نمی تمرکز بر روی هر نوع. من گوش دادن به همه چیز را از محلی هند به جهان موسیقی اشکال مانند سلتیک و عربی موسیقی کلاسیک غربی, dubstep, hip-hop و بالیوود” لبخند خان.

در حال تحول سنت

علاوه بر ضبط tablaboxing EP خان به شات بسیاری از ویدیو های از موسیقی و همکاری با جهانی هنرمندان. او می گوید: “پاسخ به من نشان می دهد در خارج از کشور بوده است و من خوشحال هستم به نمایندگی از موسیقی هندی و فرهنگ است.”

خان معتقد است این مهم است که به تکامل در حالی که به دلیل احترام به موسیقی سنتی ریشه. “این راه ما را از دست ندهید میراث ما و نسل جوان از آن لذت ببرید در امروز سبک” ادعا میکند خان.

برای جزئیات بیشتر در RagaMoon ببینید خودی.در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی