تنیس روی میز فدراسیون اعلام تاریخ جدید برای مسابقات قهرمانی جهان

لوزان قهرمانی جهان در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مارس سال 2020 خواهد شد و در حال حاضر او برگزار شد از 27 سپتامبر تا اکتبر 4, International Table Tennis Federation (ITTF) اعلام کرد در روز سه شنبه. مهم ترین سالانه تنیس روی میز رویداد 2020 جهان تیم تنیس روی میز قهرمانی در میان بسیاری از ITTF حوادث به تعویق افتاد در این سال در پی شیوع کروناویروس.

در اصل با توجه به محل بین مارس 22-29 در بوسان اضطراری ITTF کمیته اجرایی نشست پیشنهاد کرده بود موقت از تاریخ 21 تا 28 ژوئن در حالی که حفظ که بیشتر برنامه بازگشت به بالا ممکن است لازم باشد اگر همه گیر همچنان ادامه داشت.

“در 29 مارس سال 2020 به ITTF کمیته اجرایی برگزار شد پیگیری جلسه به تایید می کنند که تاریخ جدید را اعلام خواهد کرد برای حنا بانک 2020 جهان تیم تنیس روی میز قهرمانی در پرتو این واقعیت است که همه در حال حاضر برنامه ریزی شده ITTF حوادث و فعالیت های در حال معلق تا 30 ژوئن 2020 گفت:” ITTF در بیانیه ای.

“در حال حاضر با جدید موقت, تاریخ پیشنهادی برای 27 سپتامبر تا 4 اکتبر 2020 ITTF و KTTA (کره TT بدن) در ادامه به نظارت بر وضعیت و با اولویت قرار می گیرد سلامت و ایمنی بازیکنان و مربیان و هواداران و مقامات.

جهانی مرگ و میر از این بیماری همه گیر عبور کرده 70,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید