Sharath Kamal هرگز متوقف به تعجب. در 37, Sharath او ارائه یکی دیگر از شواهد خود را به خوارى گرسنگی را به نفع خود به عنوان او ادعا عمان عنوان باز در مسقط در روز یکشنبه. تعجب پیروزی به پایان رسید 10 سال بین المللی عنوان-خشکسالی پس از پیروزی در سال 2010 مصر باز است.

روز دوشنبه جهان شماره 38 Sharath صحبت کرد در طول هندو در چگونه به خوبی او بازی را به نفع خود در یک زمینه قوی و تاثیر coronavirus در روند راهیابی به بازی های المپیک.

“برنده شدن در نرم افزار تور فوق العاده است. در واقع من فکر نمی کنم در مورد برنده شدن در عمان باز زمانی که من به آن رفت. اما به دنبال در قرعه کشی به دنبال و من شکل من فکر کردم… خوب من باید قادر به آن را به نیمه نهایی حداقل احتمالا حتی به فینال.

“در آخر من فکر کردم بازی (جهان No. 26, بالا, دانه از پرتغال) مارکوس (فریتس) خواهد بود بسیار دشوار است چرا که او واقعا شده در شکل بسیار خوب و خیلی خوب انجام می دهند.”

صحبت کردن در مورد کیفیت اپوزیسیون نه بار قهرمان ملی گفت: “وجود دارد مقدار زیادی از سطح بالای بازیکنان که نمی برداشت چرا که آینده بازی های المپیک است. هر چند من در چهارمین دانه حدود 16 بازیکن خیلی نزدیک به من.

“بنابراین من فکر می کنم رقابت خیلی سفت است. من فقط خوش شانس به یک رسم بود که مناسب تر به من و من به خوبی.”

فوق العاده پشت دست ضربه زدن

تأمل در عملکرد خود در فینال که او برنده 4-2, Sharath گفت: “من یکی از بهترین تنیس روی میز در فینال. من پشت دست ضربه زدن ، من فکر می کنم فوق العاده بود. من تعجب که چگونه من می توانم آمار کسانی که backhands خیلی سخت با چنین زمان بندی خوب. حتی مارکوس به نظر می رسد بسیار بسیار شگفت زده راه من بود ضربه backhands و او واقعا نمی دانم که در آن دقیقا به بازی.

“من فکر می کنم در طول مسابقات به خصوص در نیمه نهایی و نهایی من بازی بسیار بهتر زمانی که من در فرار از زمانی که من جلوتر است.

“من فکر می کنم من بسیار تشکیل شده است, به ویژه هنگامی که من در عقبی. و حتی در پایان, من را نجات داد پنج بازی-امتیاز در ششم مجموعه. اما در تمام این پنج-شش امتیاز بازی من داد و دور شد امتیاز است که من می تواند تبدیل به خودم.”

به دنبال تاثیر از کروناویروس که فرستاده است برنامه ریزی برای پرتاب Sharath گفت: “آن بوده است ، المپیک مسابقات انتخابی قرار است به اتفاق سه هفته از هم اکنون.

“اما پس از آن برای شش هفته آینده وجود ندارد و مسابقات. و ما نمی دانیم که زمانی که بعد از مسابقات برگزار خواهد شد. در ماه مه وجود دارد مسابقات در هنگ کنگ و چین که من شک اگر آنها برگزار خواهد شد. همه در همه ، بنابراین ما واقعا نمی دانیم که چه سرنوشت از مسابقات در چند ماه آینده.

“و نیز چه خواهد بود روند تحصیلی برای بازی های المپیک زیرا اگر مسابقات مقدماتی اتفاق نمی افتد و پس از آن چه خواهد شد این روند به صورت صلاحیت به توکیو ؟ همه چیز یک علامت سوال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی