تنیس روی میز جهان به تعویق افتاد بیش ویروس ترساندن

تنیس روی میز جهان تیم قهرمانی با توجه به محل در ماه آینده در کره جنوبی بوسان شد به تعویق افتاد و در روز سه شنبه پس از یک جهش در رمان COVID-19 موارد است.

بین المللی تنیس روی میز فدراسیون گفت: این رویداد در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مارس 22-29 شده بود موقت موکول به صورت ژوئن 21 تا 28 بعد از یک جلسه اضطراری با محلی شرکت کردند.

کره جنوبی K-league در حال حاضر به تعویق افتاد شروع جدید فصل فوتبال در روز دوشنبه به عنوان ویروس باعث هرج و مرج در این کشور تقویم ورزشی.

والیبال ، بسکتبال و هندبال گرفته اند اقدامات مشابه به عنوان تایید موارد COVID-19 گل رز به 893 در کره جنوبی با هشت مرگ و میر. “در پرتو این وضعیت در حال ظهور در کره جنوبی و به حفظ سلامت و ایمنی بازیکنان و مقامات و طرفداران حنا بانک 2020 جهان تیم تنیس روی میز قهرمانی در بوسان شده اند به تعویق افتاد با تاریخ 21 تا 28 ژوئن موقت محفوظ است,” گفت: یک ITTF بیانیه.

“با ادامه به کار سخت و در همکاری نزدیک با همه ذینفعان در بوسان به ITTF باقی مانده اعتماد به نفس در مورد قرار دادن در یک بزرگ جهان در ماه ژوئن است.”

این COVID-19 تا به حال تاثیر جدی بر رویدادهای ورزشی در سراسر جهان با مسابقات فوتبال در ایتالیا چین و ژاپن به تعویق افتاد و همچنین فرمول یک جایزه بزرگ چین از هنگ کنگ Rugby Sevens و نخبگان زنان LPGA مسابقات گلف در تایلند و سنگاپور و چین است.

کره ای, والیبال, فدراسیون گفت: برگزاری مسابقات در پشت درهای بسته تا “بهبود در وضعیت”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>