Tablighi Jamaat خود می پرسد coronavirus-درمان اعضا به اهدای پلاسما و ریختن ‘تبه برچسب

Tablighi Jamaat اعضای کردم که درمان coronavirus (COVID-19) شده است خواسته خود را در سازمان به خود را اهدا پلاسما برای درمان دیگر coronavirus-بیماران آلوده یک حرکت که به لباس فکر می کند کمک خواهد کرد که آن ریختن آن ‘تبه برچسب’.

Coronavirus | نزدیک به 4,300 موارد مرتبط Tablighi Jamaat رویداد می گوید: وزارت بهداشت

“مولانا سعد در نامه سرگشاده ای در آوریل 21 به همه Jamaatis که بهبود از coronavirus [عفونت] است به دادگاه تجدید نظر آنها را به خود را اهدا پلاسما به کمک به دیگران. پیام به تمام اعضای” مولانا Anees احمد Nadvi مدیر Tablighi Jamaat را لکنو شعبه گفت: PTI در روز چهارشنبه.

“همانطور که در بخش بهداشت و درمان داده بیش از 50 درصد از coronavirus بیماران Jamaatis. در میان آنها کسانی که بهبود یافته اند در حال تماس گرفت و همه آنها آماده هستند تا خود را اهدا پلاسما” ادعا کرد که آقای Nadvi.

 

“ما تا به حال تماس 400 Jamaatis. در کل کشور کسانی که بهبود یافته اند نیز خود پلاسما. مرکز داده و دستورالعمل ها است که هیچ کس باید به سمت چپ از اهدای پلاسما,” او گفت:.

Jamaatis هستند نه انجام هر گونه نعمت را به هر کسی خود را با دادن پلاسما. این یک انسانی گام. این درست است که Jamaatis در حال ارائه به عنوان “شرور” بعد از coronavirus گسترش اما مولانا سعد خواسته است ما را ببخشد کسانی که در انجام این کار,” او گفت:.

Tablighi Jamaat رهبر مولانا سعد Kandhalvi در اجرا پس از یک شاه ثبت شد علیه او توسط پلیس دهلی برای سازماندهی و جمع آوری مذهبی در ماه مارس این سال با وجود محدودیت برای مبارزه با کروناویروس گسترش یافته است.

 

با برخی از پلاسما درمانی نتایج آزمایش تقویت امید آن که به احتمال زیاد برای درمان COVID-19 اوتار پرادش دولت بیش از حد آغاز شده بود پیمانکاری بیماران درمان آن را برای اهدای پلاسما, اما این حرکت متوقف شد و پس از اتحادیه و وزارت بهداشت روز سه شنبه گفت: این درمان تنها در یک مرحله آزمایشی و هیچ شواهدی وجود دارد در عین حال به حمایت از آن می تواند به عنوان درمان برای COVID-19.

اوتار پرادش نظارت افسر دکتر Vikasendu Agarwal گفت: همه کسانی که بهبود یافته اند از coronavirus از جمله Jamaatisبودند تماس گرفته بودن برای اهدای پلاسما, اما این حرکت متوقف شده است پس از مرکز بیانیه بر این موضوع است.

امتناع از فاش کردن تعدادی از درمان Jamaatisاو گفت: “ما در تماس با آنها. آنها متفاوت از ما. ما تماس با ما همه بیماران و درخواست از آنها که آنها می تواند کمک اگر آنها پیدا کردن آن مناسب به این امر کمک به بیماران دیگر.”

“همه کسانی که تماس توسط ما آماده برای دادن پلاسما,” او گفت:.

افسر ارشد پزشکی لکنو دکتر نارندرا Agarwal گفت: تمام 28 Jamaatisکه پذیرفته شدند KGMU تماس گرفته شد برای اهدای پلاسمای و همه آنها موافقت کرد.

Coronavirus | بازیافت Tablighis اهدای پلاسما

“یک پیشنهاد در این زمینه ارسال شده است به دولت. پس از تصویب خود را پلاسما گرفته خواهد شد,” او گفت:.

با پلاسما درمانی به دست آوردن مقدار زیادی از کشش به عنوان یک درمان ممکن است برای coronavirus اتحادیه وزارت بهداشت در روز سه شنبه روشن است که آن را در یک مرحله آزمایشی است و هیچ شواهدی در عین حال به حمایت از آن می تواند به عنوان درمان برای COVID-19.

تا اثربخشی این حالت از درمان است که از نظر علمی اثبات شده و کاربرد آن به جز برای تحقیقات و کارآزمایی بالینی غیر قانونی است, مشترک وزیر در وزارت بهداشت Lav Agarwal گفت.

Coronavirus | هند وزارت بهداشت یک U-نوبه خود در پلاسما درمانی

دکتر Vikasendu گفت: پس از مرکز روشن شدن تماس با افراد برای اهدای پلاسما قرار داده شده است در خود نگه دارد. یک قدم بیشتر خواهد شد در تصمیم KGMU که در حال کار بر روی پلاسما درمانی در لکنو او اضافه شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>