“هر فرد ضایعات عمر خود را در تلاش برای تبدیل شدن به کسی. مسابقات IAS جمع آوری و محل اقامت… او همیشه تبدیل شدن به چیزی. هیچ چیز وجود دارد به نام زندگی. جهان زندگی می کنند. زندگی است که به زندگی flavorfully. آیا نگاهی به زندگی به عنوان یک معامله. آن را تجربه و از آن لذت ببرید.” نیست که مقدمه ای برای Netflix بکشد تاج محل 1989است و نه فلسفی قایق رانی پس از آن سفر. این یک خط که Sudhakar میشرا (دانمارکی حسین) می گوید دوستان خود اختر Baig (Neeraj Kabi) تحت پوشش نیمه تاریکی. آنها به تازگی ضربه به هر یک از دیگر در یک شعر تلاوت پس از دو دهه و در حال حاضر آنها نمی توانند به نظر می رسد به اجازه رفتن از هر یک از دیگر.

آنها با هم مورد مطالعه در کالج که در آن Sudhakar صعود یک مدال طلا. اما در طی زمان او به پایان رسید تا تبدیل شدن به یک خیاط با پیروی از پدر خود قدم به قدم و کسی که دفن سر خود را در شعر به دست آوردن نقاط یکجور دوربین عکاسی از زن او سقوط در عشق با یک استاد فلسفه. شما هرگز نمی دانید چه زندگی است که به شما پایان کوتاه از چوب و این یک مثال به شما نشان می دهد که این شغل است که مردم را باید لزوما یک اندازه گیری از ظرفیت فکری — علمی و یا در غیر این صورت.

Taj Mahal 1989: The poetry and politics of love

تاج محل 1989 زوم در بر زندگی تقریبا ده نفر از گروه های سنی مختلف. در حالی که Sudhakar و ممتاز (Sheeba Chaddha) زندگی با هم بدون ازدواج پس از آنها وارد نمی کند به جامعه ایده مقدس, اتحادیه اروپا, Sarita (Geetanjali Kulkarni) و اختر در آستانه یک فروپاشی عصبی یا بحران میانسالی — و آنها پیدا کردن آن سخت به ماندن با هم. حداقل Sarita نا امید است که شوهر او بیشتر علاقه مند به جوش خود را شاعرانه دانش از گرفتن دنج با او. در یک روش نسبتا ساده کمدی-درام تن در حالی که ریختن قلب او را, او می گوید, دوست, “هوش و عاشقانه با هم نمی رویم.” او باقرقره است که اختر باعث می شود او احساس مانند یک dimwit تمام وقت.

اگر چه من نمی فهمم منطقه خود درد من نمی تواند درک چگونه رابطه خود را برای جان سالم به در 22 سال است. او یک استاد فیزیک بنابراین او forte است به دور از اختر است. شاید مدت زمان این سری مجموعه در اواخر 80s — چیزی است که ساخته شده خود ازدواج بادبان را از طریق. دوباره 80s, محیط صرفا یک قطعه نوستالژی است که باعث می شود تا اتاق نشیمن و از شخصیت ها و مکالمات خود را. این تیم که در کار طراحی و تولید می شود در غرفه سمت راست اما لباس های راه علامت. علاوه بر این برای نشان دادن مجموعه در لکنو این نوع از کفر آمیز به صحنه است که شما را از طریق اتاق های شهرستان.

سپس در طرف دیگر یک گروه از سه نفر از دوستان — Rashmi (Anshul Chauhan), دارام (Paras Priyadarshan) و Angad (Anud سینگ داکا) — که دو نفر در یک رابطه هستند. رنگها تغییر است که باعث می شود دارام انتخاب کنید تا اسلحه برای ترساندن یک پسر از گرفتن بیش از حد نزدیک به دوست دختر خود را و پس از آن به نحوی درگیر شدن در پردیس سیاست است flippantly نوشته شده است. دارام به نظر می رسد به یک عروسک خیمه شب بازی برای جناح راست حزب سیاسی و Angad بر خلاف نظر می رسد به طرف حزب کمونیست. اما پرسش از طبقه و دین هرگز به تصویر می آیند تا کنون.

Taj Mahal 1989: The poetry and politics of love

کاملا از بین بردن طبقه از جدول Pushpendra تمرکز بر روی وضعیت مالی به تنهایی. غنی سیک دانشجو با نام مستعار داری لیوان تا خطوط به قلم Angad به خواستگاری زنی که می خواند مارکس. به همین ترتیب طبقه متوسط رو به پایین و شوهر Sudhakar و ممتاز (سبزی فروشنده) است که به سادگی فقیرتر از آموزش اواز یا موسیقی دو اختر و Sarita. شاید Pushpendra می خواستم برای نگه داشتن تاج محل 1989 رایگان از واقعیتهای دوران از بین رفته است. اما این بهانه ای شما می توانید خرید.

سری نیست سوم-نرخ هر درجه. آن را فقط احساس پلاستیکی و مانور گاهی اوقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی