در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اساسی است که به اندازه کافی می گویند پزشکان

این سری Venkateswara Ramnarain Ruia دولت به طور کلی بیمارستان (SVRRGGH) مجموعه جداسازی بخش رمان coronavirus (nCoV) موارد در بیماری های عفونی ساختمان.

مجهز به فن های این بخش شده است و آماده برای درمان حتی انتقادی بيماران بد حال. در حالی که هیچ موارد گزارش شده تا کنون پزشکان هشدار. پروتکل ها و روش های شده اند در محل قرار داده برای منزوی کردن هر گونه موارد مشکوک در بند ویژه.

“ما به طور کامل آماده برای هر exigency. تجهیزات لازم در محل است. اما آگاهی کلیدی است. ما برخی از مواد آماده شده و در حال نمایش پوستر برای ایجاد آگاهی در میان مردم در پیشگیری از تکنیک های به عنوان آن می تواند کمک در مهار گسترش بیماری” بیمارستان سرپرست N. V. Ramanaiah گفت هندو.

“دشوار است برای شناسایی nCoV به عنوان علائم اولیه به طور کلی همان است که در سرماخوردگی و سرفه و تب است. اما اگر به سمت چپ بدون کنترل آن را تشدید سرعت و باعث نارسایی کلیه و در نهایت مرگ است. همانطور که در حال حاضر هیچ چیز بیشتر باید انجام شود دیگر از پوشیدن ماسک محافظ و حفظ بهداشت شخصی” دکتر Ramanaiah گفت.

گره افسر ویژه ward, S. Subba رائو گفت: آن را به حداقل 8-14 روز علائم به نظر می رسد. این گسترش می تواند از طریق سرفه و عطسه دکتر رائو اضافه شده است.

مردم نگران حضور چندین شهروندان چینی در خوشه های صنعتی از رنیگونتا و Yerpedu نزدیکی تیروپاتی و روپیه شهر هر دو در منطقه Chittoor. وجود دارد پنج شرکت های چینی فعال در روپیه شهرستان در حالی که یکی دیگر از شش ها در مراحل مختلف ساخت و ساز.

مقامات گفته است که هیچ دلیلی برای نگرانی به هیچ یک از کارکنان مشغول به کار در عملیاتی واحد به چین سفر در گذشته بوده است.

“ما به دنبال کسب اطلاعات از شرکت های روی لیست کارکنان که به چین سفر و پس از بازگشت ژانویه 15. هیچ مورد شناسایی شده است اما ما باید برای خواسته های خاص خود را تاریخ ورود به مضاعف مطمئن گفت:” روپیه شهرستان روابط عمومی افسر C. Ravindranath. هر چند رنیگونتا و روپیه شهرستان ها نزدیک به 80 متر از هم جدا, گزارش های رسانه ای یک اشتباه دیگر است که باعث بی هراس او گفت:.

نیز وجود دارد ترس است که مسافران پس از رسیدن به فرودگاه شهر پس از stopovers در حوزه داخلی و بین المللی به مقصد ممکن است حامل nCoV اما به گفته مقامات این ترس نابجا هستند. “تیروپاتی ندارد مستقیم پروازهای بین المللی و پروازهای اتصال می رسند در اینجا پس از فرود در فرودگاه های بزرگ در این کشور – که در حال حاضر ساز و کارهای صفحه نمایش تماس های ورودی مسافران” فرودگاه رسمی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر