استخر استعداد در حال بزرگتر شدن است می گوید Maymol

زنان هند, تیم ملی فوتبال لذت می برد, پر جنب و جوش 2019. یک پنجم پی در پی SAFF Championship عنوان یک سوم جنوبی در بازی های آسیایی پیروزی عذاب آور خروج از دور دوم لیگ مقدماتی المپیک در تفاضل گل جام طلا در خانه و رگه هایی از قرار گرفتن در معرض تور و دوستانه از جمله COTIF جام در اسپانیا — زنان hustled در تمام طول سال.

هدف مشترک

هند مربی Maymol سنگی است که در راس برای بیش از دو سال در حال حاضر احساس می کند آن است که نشانه ای از چیزهای بزرگتر آمده است. “این اولین بار است که تیم زنان بازی های برگزار شده است بسیاری از مسابقات. این نشان داده شده در نتایج ما. بازیکنان و فدراسیون و دولت باید اعتبار داده و از آن شده است ممکن است چرا که همه کار می کرد به سوی یک هدف مشترک,” او گفت: Sportstar.

Maymol است در Bhubaneswar سراغ استعداد در Khelo هند دانشگاه ها. “این یک پلت فرم بزرگ برای آن در حال گرفتن به بازی بیشتر منطبق است. همه آنها در سطح دانشگاه و واجد شرایط هستند به بازی برای تیم ملی. برخی از دختران نشان داده اند بسیاری از وعده و من احساس می کنم استعداد استخر در حال بزرگتر شدن است و به ما می دهد فرصت های بیشتر برای دیده بانی,” او گفت:.

دو بازی در زنان final اینجا گوا Karishma Shirvoikar و تامیل نادو را جرثومه Angamuthu به تازگی تماس-یو پی اس به ملی کمپ.

Maymol سابق هند فوتبالیست اضافه شده است که بزرگ استخر استعداد اجازه می دهد تا او را به چرخش او در تیم ملی. “اگر شما متوجه شده ام من ساخته شده بسیاری از تغییرات در ملی کمپ از زمان من پیوست کرده ام. و در آینده نیز بازیکنان جایگزین خواهد شد اگر آنها آن را آسان. همه باید در انگشتان پای خود را و هیچ کس نمی تواند آن را آسان. از جمله من و کارکنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>