حمله طالبان در افغانستان, کشته شدن 10 نفر

طالبان و درگیری با نیروهای امنیتی پس از انفجار بمب در یک دولت مرکب در شمال افغانستان روز دوشنبه از کشته شدن 10 نفر و زخمی شدن ده ها تن از مقامات گفت.

وقوع حمله در یک دولت تسهیلات در ولایت سمنگان سرمایه Aybak نزدیک به یک دفتر ملی امنیت اصلی سازمان. “این یک حمله پیچیده آغاز شده است که با یک خودرو بمب” محمد صدیق عزیزی سخنگوی دولت استانی. این حمله به پایان رسید و پس از چهار مرد مسلح روز پس از درگیری با نیروهای امنیتی افغان او اضافه شده است.

Abdul Latif Ibrahimi, سمنگان فرماندار گفت: ده اعضای امنیتی کشته و 54 نفر از جمله غیر نظامیان زخمی شدند. در بیانیه طالبان responsibilityf یا حمله است که می آید در یک زمان حساس به خشونت را افزایش می دهد حتی در حالی که ایالات متحده تلاش می کند به طلیعه دولت و شبه نظامیان نسبت به مذاکرات صلح برای پایان دادن به بیش از 18 سال از جنگ. خشونت تهدید به مانع پیشرفت در مذاکرات است که آغاز شده است با توجه به جداگانه اختلاف بیش از آزادی از 600 زندانیان طالبان از 5,000 این گروه درخواست کرده است.

مقامات محلی همچنین متهم طالبان از حمله نیروهای امنیتی در ایست های بازرسی در سراسر کشور یک شبه, کشته شدن هفت نفر در شمال شرقی استان بدخشان 14 در زابل و چهار در مرکز استان پروان. طالبان گفت: در اظهارات آن در حال انجام حملات کشتن نه در کندز و هشت در بدخشان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>