طالبان می گوید که آماده است تا برای مذاکره با کابل پس از Id تعطیلات

طالبان می گوید که آماده است تا برای مذاکره با افغانستان و رهبری سیاسی پس از مسلمان تعطیلات Id-ul-Adha در پایان ماه ژوئیه ارائه به دست بیش از گذشته از دولت زندانیان در زمان یک هفته ارائه شده دولت آزاد گذشته از آن طالبان زندانیان.

ارائه شده توسط طالبان سیاسی سخنگوی سهیل شاهین در یک صدای جیر جیر در اواخر روز پنج شنبه به شرح زیر یکی از مهم ترین shakeups در افغانستان در سال. این گروه منصوب پسر جنبش مهیب موسس به سر آن شاخه نظامی و قدرتمند رهبری و اعضای شورا به آن مذاکره تیم.

در کابل روز جمعه شورای عالی برای آشتی ملی که ایجاد شده بود در ماه مه به مدیریت تلاش های صلح با طالبان گفت: هنوز این کار را از طریق طالبان زندانی لیست.

جاوید فیصل سخنگوی امنیت ملی افغانستان مشاور دفتر پیش گفت: نزدیک به 600 طالبان زندانی که آزاد است که به دنبال محکوم شده اند از جرائم جدی. دولت تمایلی به آنها را آزاد کرد.

آن بعید به نظر می رسید دولت خواهد رایگان باقی مانده زندانیان قبل از مسلمان تعطیلات.

انتشار 5000 طالبان زندانیان برگزار شده توسط دولت و 1000 پرسنل دولتی و مقامات امنیتی در ولایت بازداشت گذاشته است در ایالات متحده در مقابله با طالبان با هدف پایان دادن به افغانستان بی امان جنگ. زندانی ارز است به پیش از مذاکرات میان کابل و طالبان دیده می شود که شاید مهم ترین بخش از معامله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>